04 Temmuz 2020 Cumartesi

SAMSUN TSO BAŞKANI MURZİOĞLU İFLAS EDEN ŞİRKET LİSTESİ YAYINLAYANLARA SERT TEPKİ GÖSTERDİ

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu iflas eden şirket listesi yayınlayanlara sert tepki gösterdi

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, bugün gerçekleşen meclis toplantısında, iflas eden şirket listesi yayınlayanlara, "Alçaklar, vicdansızlar" diyerek tepki gösterdi.

05 Eylül 2018 Çarşamba 20:00 EKONOMİ

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, döviz kurunda yaşanan artış ve Türkiye'ye yönelik yapılan ekonomik saldırılar sonrası, iflas eden şirket listesi yayımlayanlara sert bir dille tepki gösterdi.


Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis toplantısında konuşan Salih Zeki Murzioğlu, iflas eden şirket listesi çıkartan ve bunları yayanları, "Alçaklar, vicdansızlar" diyerek eleştirdi.

Ekonomik saldırılar sonucu sıkıntıya düşen firmaların olabileceğini ancak bu şirketlerle ilgili battı, batıyorlar gibi söylentiler çıkartılmasının ülkeye ihanet olduğunu kaydeden Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murzioğlu, meclis toplantısında gerçekleştirdiği konuşmasında, "Ülkemiz bir ekonomik saldırı ile karşı karşıya. Bu süreçte firmalar ve şirketlerle ilgili batıyorlar gibi söylentiler çıkartanlar, iflas eden şirket listeleri hazırlayarak bunları yayıyorlar. İflas eden şirket listelerini hazırlayan alçaklar, itibar cellatlığı yapıyor" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Üniversitesine rektör ataması yapıldı! İşte Samsun Üniversitesine atanan o isim

Samsun Üniversitesine rektör ataması yapıldı! İşte Samsun Üniversitesine atanan o isim