04 Temmuz 2020 Cumartesi

SAMSUN'DA A101 MARKETLERDE PERSONELİN GECE ZAM MESAİSİ

Samsun'da A101 marketlerde personelin gece zam mesaisi

Samsun'da A101 marketlerde çalışan personellerin tamamı geçtiğimiz günlerde gece mesaisine kalarak, ürünlere gelen zamlar nedeni ile fiyat etiketlerini değiştirdi.

09 Eylül 2018 Pazar 15:37 EKONOMİ

Samsun'da A101 marketlerde dahil olmak üzere bir çok markette, zam gelen ürünlerin etiket fiyatları değiştirildi.


Amerika'nın Türkiye'ye yönelik uyguladığı ekonomik saldırılar sonrası döviz kurunun yükselmesi sonrası, piyasada bir çok ürüne zam gelmeye başladı. Bazıları bu durumu fırsata çevirerek, sattıkları ürünlere zam yaparken, Samsun Valisi Osman Kaymak geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada fırsatlara göz açtırmayacaklarını ve piyasanın denetleneceğini söylemişti.

Samsun'da bir çok yerde hatta mahalle aralarına kadar şubesi bulunan A101 marketler zinciride reyonlarında satışa sunduğu ürünlere, firmaların koyduğu zamlar nedeni ile etiketleri değiştirdi. A101 Marketlerde çalışan personeller geçtiğimiz günlerde gece mesaisine kalarak hem mal sayımı yaptı, hem de firmaların ürünlere koyduğu zamlar nedeni ile etiketleri değiştirmek zorunda kaldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Vatandaş

10 Eylül 2018 Pazartesi 08:02

Habercilikle iftirayı birbirine işlemişsiniz.A101'ler sayımlarıyla meşhurdur.Dediğiniz gibi olsaydı etiket değiştirmek için aynı gece açık olan birkaç tane A101 fotosu daha koyardınız haberinize...İftira atıp da günahlarınızı artırmayın.

Cengiz bayram

09 Eylül 2018 Pazar 17:54

Ne kadar saçma bir haber.belliki araştırılmadan yapılan bir haber.bende bu şirkette çalışıyorum ve hiç böyle birşey duymadım.bu gece yapılan envanter sayımıdır.2 ayda bir yapılır.lütfen araştırarak haber yapın.size yakışmıyor

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Fuat Köktaş: Bizi 70 sente muhtaç etmek istiyorlar ama başaramayacaklar

Fuat Köktaş: Bizi 70 sente muhtaç etmek istiyorlar ama başaramayacaklar