24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA YENİ BİR SANAYİ ALANI İÇİN 10 BİN DÖNÜMLÜK YER ARANIYOR

Samsun'da yeni bir sanayi alanı için 10 bin dönümlük yer aranıyor

Samsun'da ihracatın artması için yeni bir sanayi bölgesine acil ihtiyaç olduğunu açıklayan Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır, bunun için 10 bin dönümlük bir alan arandığını söyledi.

20 Nisan 2018 Cuma 17:51 EKONOMİ

Samsun'da yeni bir sanayi bölgesi için 10 bin dönümlük bir alan arandığı açıklandı. Samsun'da ihracatın artması için yeni bir sanayi alanı için yer arayışı başladı.


Samsun'un ihracatının 1 milyar dolar seviyelerine çıkabilmesi için yeni bir sanayi alanı gerektiğini belirten Sinan Çakır,  konu ile ilgili yaptığı açıklamada "İhracatın artması için yeni bir sanayi bölgesine ihtiyaç acil ihtiyaç var. Kentin dinamik ve yatırımcı iş dünyası için kamu kurum ve kuruluşları ile beraber 10 bin dönüm civarı bir sanayi bölgesi arayışı içerisindeyiz. Sanayi bölgesinin genişletilmesi ile birlikte ihracatında 1 milyar dolar seviyelerinin üzerine çıkarılma imkanı doğacaktır" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

deniz can

21 Nisan 2018 Cumartesi 16:11

Yer aramaya gerek yok Atakum sahili müsait sormadan yapılır Bahçelerimizi iki işyeri işgal edip bar yaptı dava edin dedi belediyeler ettik yargı süreci bişey yapamayız dediler kazandık2011 de yıkım gene yapmadılar geçen yılda öteki bahçeyi zabıtaların gözü önünde işgal ettiler çıt etmediler açık yerlere kapalı raporu verdi beldi.çevre mühendsler açıkda çalgılar sazlar içipnaralar barların kaç ortağı var acaba atakum denizevler 214 sok anamız ağlıyo gelin görün

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Yunanistan bayraklı yatta yakalanan FETÖ'nün bölge imamı tutuklandı

Samsun'da Yunanistan bayraklı yatta yakalanan FETÖ'nün bölge imamı tutuklandı