25 Nisan 2019 Perşembe

YUSUF ZİYA YILMAZ AÇIKLADI: LOJİSTİK KÖY SAMSUN EKONOMİSİNİN ŞAH DAMARI OLACAK

Yusuf Ziya Yılmaz açıkladı: Lojistik Köy Samsun ekonomisinin şah damarı olacak

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Ekonomi Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hüseyin Dilemre'nin kendisine yaptığı ziyarette, Lojistik Köy Merkezinin Samsun ekonomisinin şah damarı olacağını söyledi.

02 Mart 2018 Cuma 15:53 EKONOMİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkeköy ilçesinde bulunan Lojistik Merkezde depoların kiralanmaya başlandığını açıkladı.


Ekonomi Bakanlığı Destek ve Uygulamaları İstişare Toplantısı için Samsun'a gelen Ekonomi Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hüseyin Dilemre ve beraberindeki heyet Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti. 

Ziyarette gündem Samsun ekonomisinin şah damarı olacak Lojistik Merkezi projesi oldu. Samsun Lojistik Merkezi’nin ülke ekonomisine katkılarının şimdiden gün yüzüne çıktığını ifade eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Son yıllarda tüm Türkiye’de gözle görülür şekilde yükselen bir ivmeye sahip olan ekonomimizin Samsun’daki gelişimi de aşikardır. Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamak için imza attığımız en büyük projelerden birisi olan Samsun Lojistik Merkezi’nin önemi bizim için gerçekten çok büyük. Bölgenin kuzeye açılan kapısı konumunda olan Samsun Lojistik Merkezi’nde depolarımız kiralanmaya başladı. Yapılan yatırımın en kısa zamanda kendisini ödeyeceğini ümit ediyoruz. Kentimizin ve ülkemizin ekonomik kalkınmasıyla ilgili büyük hayallerimiz var. İnşallah hepsi bir bir gerçekleşecek. Bu çalışmanın hayata geçmesinde emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim” açıklamalarında bulundu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da meslekten ihraç 8'i kadın 15 eski öğretmen FETÖ'den gözaltına alındı

Samsun'da meslekten ihraç 8'i kadın 15 eski öğretmen FETÖ'den gözaltına alındı