21 Nisan 2019 Pazar

YUSUF ZİYA YILMAZ: LOJİSTİK KÖY MERKEZİ SAMSUN EKONOMİSİNİ ŞAHLANDIRACAK

Yusuf Ziya Yılmaz: Lojistik Köy Merkezi Samsun ekonomisini şahlandıracak

Samsun’da Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'a gelen Sabah Gazetesi yazarlarına Lojistik Köy Merkezini gezdirerek, "Lojistik Köy Merkezi Samsun ekonomisini şahlandıracak" dedi.

30 Kasım 2017 Perşembe 16:49 EKONOMİ
Sabah Gazetesi İl Buluşmaları kapsamında 2'inci durakları olan Samsun’da Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile buluşan gazete yazarları Lojistik Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

LOJİSTİK MERKEZ ÜLKE EKONOMİSİNE KATKI SAĞLAYACAK

Samsun’un ekonomisine can verecek bir projeye imza attıklarını söyleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Burası Türkiye’den dünyaya açılacak olan bir kapı gibi düşünülebilir. Tamamlanmak üzere olan Samsun Lojistik Merkezi kent ekonomisine ciddi katkılar sağlayacak. Bir şehirde ekonomi ne kadar kalkınır, gelişirse refah seviyesi de o kadar artar. Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman bu düşüncelerle halkımız için çalışıyoruz. Bu projenin ülke ekonomisine de katkısı olacağı aşikardır. Partimiz, geçtiğimiz aylarda yapılan Yerel Yönetimler Proje Yarışmasında bizleri bu projemiz için ödüle layık görüldü. Samsun Lojistik Merkezi Avrupa’nın en büyük lojistik merkezleri arasına girecek. Buranın yapılmasında büyük emekleri olan eski valimiz Hüseyin Aksoy’u hiçbir zaman unutamayız. Valimiz lojistik merkezi düşüncemize büyük bir sinerji ve enerji kattı. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.BAŞKAN YILMAZ ÖDÜLÜ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ALMIŞTI
   
Ekonomi alanında yazıları bulunan köşe yazarların özel ilgi alanına giren Samsun Lojistik Merkezi Projesi AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen Yerel Yönetimler Proje Yarışmasında kent ekonomisine sağladığı katkı nedeniyle ödüle layık görülmüş, Başkan Yılmaz 13 Ekim’de gerçekleşen törende ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden almıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Kadıköy Parkında uyuşturucu satan iki kişi tutuklandı

Samsun'da Kadıköy Parkında uyuşturucu satan iki kişi tutuklandı