22 Ekim 2021 Cuma

ERHAN USTA KIZINI EVLENDİRDİ DÜĞÜNDEN ÇOK BU FOTOĞRAF KONUŞULDU

 Erhan Usta kızını evlendirdi düğünden çok bu fotoğraf konuşuldu

Erhan Usta kızını evlendirdi düğünden çok bu fotoğraf konuşuldu. Erhan Usta'nın kızının düğününe Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan, Meral Akşener ve Mustafa Destici ile çekindiği fotoğraf çok konuşuldu.

05 Ağustos 2020 Çarşamba 12:04 GÜNCEL
Samsun Bağımsız Milletvekili Erhan Usta kızı Ayşe Şeyma'yı evlendirirken, düğüne Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'de katıldı.

Samsun Bağımsız Milletvekili Erhan Usta, kızı Ayşe Şeyma'nın düğününü Ankara'da yaparken, düğüne siyasi parti genel başkanlarının katılması gündem oldu.

Kızını evlendirmenin mutluluğunu yaşayan Erhan Usta'yı bu mutlu gününde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, eski başbakan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'de yalnız bırakmadı. Akşener, Davutoğlu, Babacan ve Destici'nin düğüne katılması ve Erhan Usta ile birlikte poz vermesi ise düğünden çok konuşulan fotoğraf oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci, pandemi sürecinde fedakarca çalışan personeline teşekkür belgesi verdi

Cemil Deveci, pandemi sürecinde fedakarca çalışan personeline teşekkür belgesi verdi