22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN'DA BIÇAKLI KAVGA VAR İHBARI ALAN POLİSLERİN OLAY YERİNDE KARŞILAŞTIĞI SÜRPRİZ

 Samsun'da bıçaklı kavga var ihbarı alan polislerin olay yerinde karşılaştığı sürpriz

Samsun'un Atakum ilçesinde Türk Polis Teşkilatının 175'inci kuruluş yıl dönümünde sokakta bıçaklı kavga var ihbarı alan polislerin olay yerinde karşılaştığı sürpriz.

10 Nisan 2020 Cuma 19:24 GÜNCEL

Samsun'da Atakum Şehir Platformu üyeleri, Türk Polis Teşkilatının 175'inci kuruluş yıl dönümünde polislere ilginç bir sürpriz yaptı.


Atakum Şehir Platformu üyeleri, Türk Polis Teşkilatının 175'inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle polislere önce sokakta bıçaklı kavga var ihbarı yaptı, sonra olay yerine gelen polisleri konfeti ve çiçeklerle karşıladı.

İhbarı alan Atakum İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polisler son sürat bıçaklı kavganın olduğu söyleyenen adrese intikal etti. Bu esnada ise platform üyeleri polislerin araçlarla son sürat gelişini görüntülemeye başladı. Mizansen gereği sokakta birbiri ile kavga eden iki kişi ise olay yerine gelip polislerin kendilerine müdahale etmesi ile biran da ayrılırken, burada bulunan diğer vatandaşlarda havaya konfetiler attı. Bıçaklı kavgaya geldiklerini sanan polisler olan biteni şaşkınlıkla izlerken, Türk Polis Teşkilatının 175'inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle böyle bir mizansen düzenlediklerini polislere söyledi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun dahil 31 büyükşehirde iki gün sokağa çıkma yasağı ilan edildi

Samsun dahil 31 büyükşehirde iki gün sokağa çıkma yasağı ilan edildi