25 Ekim 2020 Pazar

SAMSUN'DA KIZ ÖĞRENCİLERİ İLE SAMİMİ FOTOĞRAFLARINI YAYINLAYAN O ÖĞRETMENE SORUŞTURMA AÇILDI

 Samsun'da kız öğrencileri ile samimi fotoğraflarını yayınlayan o öğretmene soruşturma açıldı

Samsun'un Bafra ilçesinde bir lise öğretmenini, kız öğrencileri ile çekindiği samimi fotoğrafları, sosyal medya sayfasında paylaşması olayı ile ilgili soruşturma açıldı.

19 Nisan 2019 Cuma 19:34 GÜNCEL

Samsun'un Bafra ilçesinde bir lise öğretmeninin, kız öğrencileri ile çekindiği samimi fotoğrafları sosyal medya sayfasında yayınlaması olayı ile ilgili yeni gelişme..


Samsun'da bir lise öğretmeninin görev yaptığı Bafra ilçesinde, kız öğrencileri ile olan hayli samimi fotoğraf ve videolarını sosyal medya sayfasında yayınlaması olayı ile ilgili Bafra İlçe Kaymakamlığı tarafından soruşturma başlatıldı.

Bir lise öğretmeninin, kız öğrencileri ile olan yakın ve samimi fotoğraflarını rumuz isimle kullandığı sosyal medya sayfasından yayınladığı şikayetleri üzerine gündeme gelen olayla ilgili, Bafra İlçe Kaymakamlığının öğretmen  hakkında soruşturma başlattığı bildirildi.

Öte yandan kız öğrencileri ile samimi fotoğraflarını Instagram hesabında bulunan rumuz isimle yayınlayan öğretmen, olayın ortaya çıkması üzerine sosyal medya sayfasını tüm kişilere görünümünü kapattı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da avukat Merve Selin Cengiz, Atakum Belediyesi Özel Kalem Müdürü oldu

Samsun'da avukat Merve Selin Cengiz, Atakum Belediyesi Özel Kalem Müdürü oldu