26 Haziran 2019 Çarşamba

YUSUF ZİYA YILMAZ BELEDİYE BİNASI ÖNÜNDE PERSONEL İLE VEDALAŞTI

 Yusuf Ziya Yılmaz belediye binası önünde personel ile vedalaştı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevinden milletvekili aday adaylığı nedeni ile istifa eden Yusuf Ziya Yılmaz, belediye binası önünde personeli ile vedalaştı.

27 Nisan 2018 Cuma 17:31 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevinden milletvekili aday adaylığı için ayrılan Yusuf Ziya Yılmaz, belediye binası önünde yaptığı veda konuşmasında, "Allah'a ısmarladık hakkınızı helal edin. En az burada birlikte olduğumuz kadar beraber olacağız. Benim Ankara'da yeni bir görevde olmam burayla olan gündemimi daha da etkin hale daha sıcak hale getirecek" dedi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevini 19 yıl yaptıktan sonra 24 Haziran'da gerçekleşecek erken seçim nedeni ile milletvekili aday adayı olarak görevinden istifa eden Yusuf Ziya Yılmaz, belediye binası önünde toplanan personeline veda konuşması yaptı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi binası önünde uzun yıllar birlikte görev yaptığı mesai arkadaşlarına seslenen Yusuf Ziya Yılmaz, "19 senedir beraber yaşadık,  beraber ağladık beraber güldük.  Allaha ısmarladık hakkınızı helal edin. En az burada birlike olduğumuz kadar beraber olacağız. Benim Ankara'da yeni bir görevde olmam burayla olan gündemimi daha da etkin hale daha sıcak hale getirecek." dedi.Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin Samsun'un en büyük yatırımcı kuruluşu olduğunu da söyleyen Yusuf Ziya Yılmaz, görev yaptığı 19 yılık süre içerisinde Samsun'a en iyi hizmeti vermek için mücadele ettiğini ifade etti. Samsun'a yaptıkları iyi hizmetlerin yaşama sevincini arttırdığını vurgulayan Yusuf Ziya Yılmaz, belediye binası önünde yaptığı veda konuşmasının ardından, personel ve mesai arkadaşları ile tek tek vedalaştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

deniz can

28 Nisan 2018 Cumartesi 21:12

Haklarımızı helal etmicez anamız ağladı barlara teslim edildik Bhçelerimiz işgal edildiğinde doğanlar asker mahkeeme yıkım verdindekilerde okullu oldu yıkılmadı Açaık yerlere bld çevre mühendisleri Feyza Semizoğlu Eser Öncel kapalı raporu tutup canlı müzik ruhsatıda verildibi karış duvarı çatısı yok açıkda canlı konserler içip naralar atanlar kayıranlara haklarımız haramzıkkım olsun Denizevler 214 sok

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Çarşamba'da 4 katlı binanın çatı katında yangın çıktı patlamalar oldu

Samsun Çarşamba'da 4 katlı binanın çatı katında yangın çıktı patlamalar oldu