17 Haziran 2021 Perşembe

15 TEMMUZ GAZİSİ OLAN AYHAN DAYIOĞLU, SİTEM DOLU BİR MESAJ YAYINLADI

15 Temmuz gazisi olan Ayhan Dayıoğlu, sitem dolu bir mesaj yayınladı

Samsun'da 15 Temmuz gazisi Ayhan Dayıoğlu, Recep Tayyip Erdoğan'a bağlı olduğunu açıklarken, dava adına malı götürdüklerini söyledikleri kişilere ise sitem etti.

11 Temmuz 2019 Perşembe 17:58 GÜNCEL

15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi Ankara'da Beştepe önünde darbecilere direnirken helikopterden açılan ateş sonucu bacağından yaralanan, infazı olmasına rağmen kaçmayarak eli kanlı darbecilere gövdesini siper eden Ayhan Dayıoğlu, sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada sitem dolu mesajlara yer verdi.


15 Temmuz gazisi olan Ayhan Dayıoğlu, kızının düğününe AK Parti teşkilatlarından hiç kimsenin gelmemesine tepki göstererek, "Biz böyle avel olur, sisimizi duyurmak için birlik olmaz isek, bir atasözü var 'Sen eşek olduktan sonra semer vuran çok olur' diye. Aynen de bundan sonraki olası tablolar bunun göstergesi olacaktır. Yok 15 Temmuz da şehit olmuşmuş, yok gazi olmuşmuş, yok bu büyük millet tankların altına yatmışmış, yok bilmem neymiş..! Bırakın masal alatmayı, bu sadece dillerde..! Reisimizden başka kimin umurunda bu, ha kimin umurunda..! Kızımın düğününe dahi katılmayan il, ilçe, belediye başkanları, milletvekilleri..! Bırakın millete masal anlatmayı..! Kimin umurundayız biz ha, kimin umurunda..! İnsan onure eder, seversin sevmezsin, ama bu adam, bu devlet için canını ortaya koymuş dersin en azından. Ama sizden insanları onure etmesi beklenemez..!
Siz sadece bu gün nereden hangi malı götürürüz düşüncesinde isiniz..!  Sağolsun, eksik olmasın dostlarımız katıldı ve bizi onure edip kızıma babasının eksikliğini hissettirmediler. Siz bu saatten sonra ağzınızla kuş tutsanız boşuna.. Bu zamana kadar dava dedik ama birileri dava arkasına saklanıp ha babam yedi yedi yedi..! Gözünüzü toprak doyursun..! Aman davamıza zarar gelmesin diye sustuk bu zamana kadar ama artık yetti..! Göz göre göre koskoca AK Parti bu embesiller yüzünden dağılamaz, bunu müsade edemeyiz..!Beni izlemeye devam edin..!" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Fikret kol

14 Temmuz 2019 Pazar 11:36

kendisinin gazi olduğunu heryerde vurgulayan. Erdoğan tok döneminde belediyeden çıkmayan hayatda hiçbirşeye sap olamamış. 3. sınıf mafya hareketlerinde bir insan. etrafda bu kadar gazi varken gazi diye kart bastıran birisi.

Yunus usta

12 Temmuz 2019 Cuma 02:34

Ayhan dayıoğlu Haklı kardeşim bu ne pehriz bu ne lahana turşusu Sen devletin için canını ortaya koyacaksın ama özel bir gününde bu devletin bürokrasisi siyasetçisi senin yanında olmayacak

Kadir yalçınkaya

11 Temmuz 2019 Perşembe 19:42

Ayhan Dayıoğlu Vatan uğruna canını Malını hiçe saymış sesi Rantcı siyasiler tarafından bastırılmış cezası fetöcü hakimler tarafından onanmış 15 Temmuz gazisidir. SABIR REİS SABIR..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da o mahallelere kentsel dönüşüm neşteri vurulacak

Samsun'da o mahallelere kentsel dönüşüm neşteri vurulacak