29 Ekim 2020 Perşembe

23 HAZİRAN İSTANBUL SEÇİM SONUÇLARINI CANLI TAKİP İÇİN TIKLAYIN

23 Haziran İstanbul seçim sonuçlarını canlı takip için tıklayın

İstanbul'da bugün (23 Haziran 2019 Pazar) yapılan İstanbul seçim sonuçlarını saniye saniye haber sitemiz Samsun Kent Haber''den takip edebilirsiniz.

23 Haziran 2019 Pazar 17:04 GÜNCEL

23 Haziran 2019 İstanbul seçim sonuçları.. İstanbul seçim sonuçları canlı takip.. İstanbul'da seçimi kim kazandı. Binali Yıldırım kaç oy aldı. Ekrem İmamoğlu kaç oy aldı. İstanbul seçim sonuçları Samsun Kent Haber'de..


İstanbul'da bugün yerel seçimler YSK'nın aldığı karar ile yeniden yapıldı. Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım ile Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu bu sabah saatlerinde sandık başına giderek oylarını kullandı. Binlerce İstanbullu, 23 Haziran 2019 Pazar günü tekrarlanan seçim için sandık başına gitti. Ünlüler de sandık başına giderek oylarını kullandı.

İstanbul'da oy verme işleminin sona ermesi ile birlikte seçimi kimin kazanacağı da merak konusu oldu. Haber sitemiz Samsun Kent Haber, 23 Haziran İstanbul seçimlerinin sonuçlarını yasaklar kalkar kalkmaz saniye saniye siz okuyucularına aktaracak. İstanbul seçim sonuçlarını ve hangi adayın ne kadar oy aldığını ve de seçimi kazanan ismi herkesten önce öğrenmek istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin..

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

 İstanbul seçiminde şuan kim önde! İşte ilk sonuçlar ve oy durumu

İstanbul seçiminde şuan kim önde! İşte ilk sonuçlar ve oy durumu