25 Haziran 2021 Cuma

28 ŞUBAT'TA FETÖ'NÜN İZLERİNİ DEŞİFRE EDEN BÜLENT ORAKOĞLU SAMSUN'A GELİYOR

28 Şubat'ta FETÖ'nün izlerini deşifre eden Bülent Orakoğlu Samsun'a geliyor

28 Şubat post modern darbesinde FETÖ'nün izlerini deşifre eden Eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı ve SDE Başkan Danışmanı Bülent Orakoğlu, 28 Şubat paneline katılmak üzere Samsun'a geliyor.

27 Şubat 2020 Perşembe 18:44 GÜNCEL

Samsun Üniversitesi tarafından düzenlenecek Son 28 Şubat! İhtimaller, Tahminler, Hatırlamalar konulu panele konuşmacı olarak Eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı ve SDE Başkan Danışmanı Bülent Orakoğlu gelecek.


2019 yılında 28 Şubat ve FETÖ ile ilgili yaptığı açıklamalarda,  "FETÖ'nün 28 Şubat'taki izleri sonradan anlaşıldı. Biz biliyorduk ama ispat edilemiyordu. FETÖ'nün savcı ve hakimleri 28 Şubat'ta dindar olan insanlara çeşitli kumpaslar kurdular." diyen Eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı ve SDE Başkan Danışmanı Bülent Orakoğlu, Samsun'da gerçekleşecek panelde 28 Şubat'ı anlatacak.

Samsun Üniversitesi ve Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen panel,  28 Şubat Cuma günü İlkadım'da bulunan Şehit Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonu'nda gerçekleşecek.

Son 28 Şubat: İhtimaller, Tahminler, Hatırlamalar konulu panele Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın'ın moderatörlük yapacağı açıklanırken Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'in de panele konuşmacı olarak katılacağı bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu Tayfun Pekel İdlib'de 33 askerimiz ile birlikte şehit oldu

Samsunlu Tayfun Pekel İdlib'de 33 askerimiz ile birlikte şehit oldu