25 Eylül 2021 Cumartesi

ADALET BAKANI YARDIMCISI ŞABAN YILMAZ SAMSUN'A GELDİ

Adalet Bakanı Yardımcısı Şaban Yılmaz Samsun'a geldi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, kente gelen Adalet Bakan Yardımcısı Şaban Yılmaz'a Saathane Meydan projesinin detaylarını anlattı.

23 Ekim 2020 Cuma 16:27 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kenti ziyaret eden Adalet Bakan Yardımcısı Şaban Yılmaz'ı makamında ağırladı.


Adalet Bakan Yardımcısı Şaban Yılmaz beraberinde Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç ve Samsun Bölge Adliyesi Başsavcısı Fahri Gülay ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i ziyaret ederek bir süre görüştü.  
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Demir, “Adalet Bakan Yardımcımız Şaban Yılmaz ile beraberindeki heyeti Büyükşehir Belediyemizde ağırlamaktan onur duymaktayız, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. Makamda gerçekleşen ziyaret sonrası Başkan Demir, konuklarına Saathane Meydanı'nı gezdirerek çevre düzenleme çalışmaları ve belediye tarafından yürütülen projeler ile ilgili bilgi verdi.Saathane Meydanı'ndaki çevre düzenlemelerine yönelik projenin Samsun Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu tarafından onaylanmasıyla başladığını belirten Başkan Mustafa Demir, "Onay ile birlikte ekiplerimiz sahada çalışmalara başladı. İlk önce alan tesviye edildi, daha sonra SASKİ altyapı çalışmalarını tamamladı. Şuan aydınlatma ve peyzaj düzenleme çalışmaları yapılıyor. Burada yere serilen taşlardan tarihi dokunun etrafını kapatacağımız korkuluklara varıncaya kadar her şey belediyemizin tesislerinde üretiliyor. Kısa bir süre sonra tüm çalışmalar bitirilmiş olacak" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nin 2019 yılı Sayıştay Raporu yayımlandı

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nin 2019 yılı Sayıştay Raporu yayımlandı