20 Ocak 2021 Çarşamba

ADEM BEKTAŞ CEMİL DEVECİ HAKLI DEDİ, MİLLETİN MALINI ÇETELERDEN ALIYOR AÇIKLAMASI YAPTI

Adem Bektaş Cemil Deveci haklı dedi, milletin malını çetelerden alıyor açıklaması yaptı

Samsun'da Atakum eski Belediye Başkanı Adem Bektaş, CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin belediyeye ait bazı tesisleri mühürletmesi ile ilgili yeni açıklamasında, "Cemil Deveci haklı milletin malını çetelerden alıyor" dedi.

02 Haziran 2019 Pazar 15:45 GÜNCEL

Samsun'da Atakum eski Belediye Başkanı Adem Bektaş, CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin belediyeye ait bazı tesisleri mühürlettirerek kapatması ile ilgili yaptığı yeni açıklamada flaş ifadeler kullandı.


Samsun'da Atakum eski Belediye Başkanı Adem Bektaş, CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin belediyeye ait bazı tesisleri mühürletmesi ile ilgili kararında haklı olduğunu söyledi.

Samsun'un Atakum ilçesinde dün, Atakum Belediyesi 31 Mart seçimlerinin ardından Banda Aceh Spor Tesisleri ve Çakırlar Korusu gibi tesislerinde aralarında bulunduğu belediyeye ait 3 tesisi 'Ruhsatsız' olduğu gerekçesi ile mühürletti. Bu olayın ardından ise Atakum Belediyesine ait söz konusu tesislerin, bir önceki belediye yönetimi tarafından sözleşmesiz bir şekilde spor kulübü adı altında şahıslara verildiği gündeme geldi.

Atakum eski Belediye Başkanı olduğu dönemde yapılan Banda Aceh Spor Tesisinin mühürlenmesi olayı ile ilgili açıklama yapan eski başkan Adem Bektaş ise, bu tesisin ruhsatlı olduğunu belirterek, "Mühürleme olayının sebebi başka nedenler olabilir" demişti.

Samsun Kent Haber'in gündeme getirdiği mühürleme olayı ses getirirken, Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci'de yine Samsun Kent Haber'e konu ile ilgili yaptığı açıklamada ise, belediyeye ait tesislerin sözleşmesiz bir şekilde şahıslara verildiğini tespit ettiklerine dikkati çekerek, "Belediyenin malı olan tesisler spor kulübü adı altında birilerine sözleşmesiz, izinsiz olarak verilmiş.  İzinsiz ve sözleşmesiz verilen belediyenin bu tesislerinde para nereye gidiyor, kime gidiyor, kim harcıyor belli değil" demişti. 

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, sözlerinin devamında ise olayla ilgili idari soruşturma başlatacaklarını vurgulayarak, "Bu tesisler ruhsatsız değil. Belediyenin malı olan bu tesisleri biz belediyeye geri almak istiyoruz. Ancak izinsiz, sözleşmesiz bir şekilde verilen bu yerleri işleten spor kulübü ne bizi tanıyor ne belediyeyi. Bu tesisler belediyenin malı. Bu şekilde tespit ettiğimiz 3 tane tesis var. Bunlara el koyduk. Bunlardan biri de Çakırlar Korosuydu. Buraya da el koyduk. Çakırlar Korosunu şimdi halka açıyoruz. Bu tesislerde şuan belediyemizin görevlileri makbuz keserek çalışıyor." açıklaması yapmıştı.

Atakum Belediyesi tarafından mühürlenen belediyeye ait 3 tesisin şahıslardan geri alındığı ve mühürlerin kaldırıldığı da öğrenilirken, mühürleme olayı ile ilgili "Sebep başka nedenler olabilir" diyen Atakum Belediyesi eski Başkanı Adem Bektaş, konuyla ilgili yeni yaptığı açıklamasında ise şok ifadeler kullandı.

Atakum Belediyesi eski Başkanı Adem Bektaş, belediye başkanı Cemil Deveci'nin belediyeye ait söz konusu tesisleri mühürletmesi ile ilgili aldığı kararda haklı olduğunu söyleyerek, "Cemil bey haklıdır. Milletin malını yine millete vermek için çetelerden alıyordur. İnşallah yeni çetelere vermez" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

ahmet ikbal atakum

04 Haziran 2019 Salı 03:37

yav arkadaşlar ishak saten beledıye baskanı secıldınde bu ton sahsı borcu vardı 5 yılda cebını doldurdu ondan baskanmı olurdu bıde sorsan haram yemezler hırsızların onde gıdenı ee nıye cumhur baskanı hesap sormuyo sen ne yaptın dıye ama varya allah buyuktur hakkımı helal etmıyom allahım gustermesınde gıne ama ya cocuk colugundan cıkarsa isak dardaş ıcın rahatmı vıcdanın rahatmı kendını beyenmış ishak allah senı karsıma cıkarmasın senden alıcam var 5 yıl işden attıgın gunun hesabını sana soracam

Belediyeci

03 Haziran 2019 Pazartesi 11:11

Azizim gördün mü kardeşinin hırsı nelere sebep oldu.Gittin Chp li adaya çalıştın şimdi tesiscikler de gitti elinden.

Ahmet 5561

03 Haziran 2019 Pazartesi 10:27

Ak partinin dürüst ilkeli il yönetimi adaletli iseniz Müslümansanız inanıyorsanız araştırın şeriatın kestiği parmak acımaz hodri meydan bakın rakipleriniz partinizi paçavra gibi buruşturmaya başladı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor'un yeni teknik direktörü Türkçe hariç 5 dil bilen İrfan Buz oldu

Yılport Samsunspor'un yeni teknik direktörü Türkçe hariç 5 dil bilen İrfan Buz oldu