18 Eylül 2021 Cumartesi

ADNAN ÖLMEZ FİLDİŞİ CUMHURİYETİ FAHRİ KONSOLOSU OLDU! SAMSUN'A KONSOLOSLUK AÇILIYOR

Adnan Ölmez Fildişi Cumhuriyeti Fahri Konsolosu oldu! Samsun'a konsolosluk açılıyor

Samsunspor eski Başkanı Adnan Ölmez, Fildişi Cumhuriyeti Fahri Konsolosu oldu. Samsun'da Fildişi Cumhuriyeti Fahri Konsolosluğu ofisi açılacak.

03 Ağustos 2021 Salı 15:53 GÜNCEL

Samsunspor eski Kulüp Başkanı ve BORSAN Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Fildişi Cumhuriyeti Fahri Konsolosluğu görevine atandı.


Fildişi Cumhuriyeti Fahri Konsolosu olan Adnan Ölmez, Cuma günü Samsun'da konsolosluğa ait ofisin açılışını yapacaklarını duyurdu. Fildişi Cumhuriyeti Fahri Konsolosluğunun Samsun ofisinin açılışı ile ilgili Samsun Kent Haber'e bilgi veren Adnan Ölmez, "Konsolosluk ofisimiz Cuma günü açılacak. Açılışa Fildişi Cumhuriyeti Bakanımız Mousse Dosso ve Türkiye Büyükelçisi KhadidJaha Toure katılacaklar. Açılış töreni sonrasında Batı Afrika'nın en önemli ülkelerinden biri olan Fildişi Cumhuriyeti'ndeki ihracat ve ithalat başta olmak üzere yatırım konularındaki fırsatları Fildişi Cumhuriyeti Bakanımız Mousse Dosso ve Türkiye Büyükelçisi KhadidJaha Toure ve beraberindeki uzman heyet tarafından törene katılanlara anlatılacaktır" dedi.

Samsun'da Fildişi Cumhuriyeti Fahri Konsolosluk Ofisi 6 Ağustos Cuma günü saat 15:00'de Kılıçdede mahallesi Ülkem sokakta bulunan Borkonut Niş İş Merkezinde gerçekleşeceğini de belirten Adnan Ölmez, ihraca ve ithalat ile ilgili sunumun ise Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Borsan Bakır Fabrikası toplantı salonunda yapılacağını dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

samsun

06 Ağustos 2021 Cuma 14:58

Samsunsporum kimlere kalmıştı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun İtfaiyesi Manavgat'ta fedakarca yangın mücadelesi yapıyor

Samsun İtfaiyesi Manavgat'ta fedakarca yangın mücadelesi yapıyor