26 Mayıs 2019 Pazar

AFRİN'DE GÖREVLİ PÖH EKİBİ ERDOĞAN TOK'UN GÖNDERDİĞİ KUR'AN-I KERİM'İ ÖPEREK TESLİM ALDI

Afrin'de görevli PÖH ekibi Erdoğan Tok'un gönderdiği Kur'an-ı Kerim'i öperek teslim aldı

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok'un Afrin'e gönderdiği Kur'an-ı Kerim ve Türk Bayraklarını Zeytin Dalı Harekatında görevli Polis Özel Harekat (PÖH) ekibi öperek teslim aldı.

01 Şubat 2018 Perşembe 14:52 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un Zeytin Dalı Harekatı’yla destan yazan Mehmetçiğimize moral için gönderdiği Kur'an-ı ve Türk Bayrakları Afrin’e ulaştı. 


Afrin’de başlayan ve PKK/PYD terör örgütüne karşı yürütülen Zeytin Dalı Harekatı 2’nci haftasına yaklaşırken İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un hediyesi ve mektubu Kahraman Mehmetçiğimize ulaştı. Erdoğan Tok'un gönderdiği Kur'an-ı Kerim ve Türk Bayraklarını Polis Özel Harekat ekibi teslim aldı.MEHMETÇİK’E MORAL OLDU

Suriye’de oluşturulmak istenen terör koridoruna karşı Türk Ordusu tarafından yürütülen harekat büyük bir başarıyla devam ederken askerimize moral ve motivasyon sağlayacak etkinliklerde İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve belediye çalışanlarından geliyor. Belediye çalışanları tarafından harekatın ilk günlerinde İlkadım esnafına Türk Bayrağı dağıtılarak harekata destek verilirken hemen ardından Başkan Tok tarafından gönderilen Kuran-ı Kerim, Türk Bayrağı, fındık ve mektup askerimize moral oldu.

 

“KUTSAL EMANETLERİMİZ HEP YANIMIZDA OLACAK”

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından gönderilen hediyeler arasında al bayrağımızı gören kahraman askerlerimiz Türk Bayrağı ve Kuran-ı Kerimi öperek teslim aldı. Hem mutlu olduklarını hem de duygulandıklarını ifade eden Mehmetçikler; “Uğruna savaştığımız kutsal değerlerimiz Kuran'ı Kerim ve Ay Yıldızlı Bayrağımızı yanımızdan ayırmayacağız. Başkanımızın yazdığı mektup da hepimiz için çok anlamlı bir destek oldu. Bizlere gönderdiği bu anlamlı hediyeler ve mektup için İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a teşekkür ederiz” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci Çayır köyü eleştirisi ile baltayı taşa vurdu

CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci Çayır köyü eleştirisi ile baltayı taşa vurdu