18 Ekim 2019 Cuma

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ KARAASLAN VE CHP MİLLETVEKİLİ HANCIOĞLU SAMSUNSPOR İÇİN BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Milletvekili Karaaslan ve CHP Milletvekili Hancıoğlu Samsunspor için bir araya geldi

Samsun'da AK Parti Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve CHP Milletvekili Neslihan Hancıoğlu'nun Yılport Samsunspor-Bodrumspor maçında tribünde bir araya gelerek verdikleri görüntü takdir topladı.

08 Mart 2019 Cuma 12:32 GÜNCEL

Samsun'da AK Parti Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu'nun Yılport Samsunspor'un 3-1 kazandığı Bodrumspor maçında tribünde bir araya gelerek objektiflere birlikte poz verdi.


Seçimlere sayılı günler kala, rekabetin sahada iyiden iyiye kızıştığı şu günlerde, iki bayan milletvekilinin Samsunspor Stadında bir araya gelerek birlikte poz vermeleri ve her ne kadar ayrı partilerde siyaset yapsalar da, aynı şehrin milletvekilleri olarak ortak paydanın Samsunspor olduğunu gözler önüne serdi. Çiğdem Karaaslan ve Neslihan Hancıoğlu'nun Yılport Samsunspor Bodrumspor maçında tribünde bir araya gelerek Samsunspor bayrağı ile birlikte verdikleri poz aynı zamanda topluma dostluk mesajı vermesi açısından da son derece önemli bir görüntü oldu.

Bizde her iki bayan milletvekilimiz olan Çiğdem Karaaslan ve Neslihan Hancıoğlu'nu verdikleri bu poz nedeni ile alkışlıyor, bu vesile ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günlerini yürekten kutluyoruz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Karadeniz'de JÖH ve komando timleri PKK'lı iki teröristin peşine düştü

Karadeniz'de JÖH ve komando timleri PKK'lı iki teröristin peşine düştü