30 Kasım 2021 Salı

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANININ İHRACAT AÇIKLAMASINA YENER CABBAR'DAN ELEŞTİRİ GELDİ

AK Parti Samsun İl Başkanının ihracat açıklamasına Yener Cabbar'dan eleştiri geldi

Hedef Halk Gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Aziz Yener Cabbar, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'nun ihracat açıklamasını, "Sokağa çıkıp bir baksa, herkes kan ağlıyor, bitik durumda. Üretim durmuş, işsizlik almış başını gidiyor" diyerek eleştirdi.

25 Kasım 2020 Çarşamba 13:20 GÜNCEL

Samsun'da Hedef Halk Gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Aziz Yener Cabbar, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'nun ihracat ile ilgili yaptığı açıklamaları dikkat çekici bir köşe yazısı ile eleştirdi.


AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'nun Samsun'un ihracatta pilot il seçildiğine yönelik yaptığı açıklamalara Hedef Halk Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yener Cabbar'dan eleştiri geldi.

Sağlıkçı, öğretmen, esnaf her kesim bitik.. başlıklı bir köşe yazısı yazan Yener Cabbar, AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu'nun ihracat ile ilgili yaptığı açıklamalara çok şaşırdığını belirterek, Hedef Halk Gazetesinde bugün yayımlanan yazısında "AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu’nun geçtiğimiz gün ‘Samsun’un ihracatta ilk adım projesinde pilot il olmasıyla ilgili söylediklerini görünce ‘çok şaşırdım’. İhracat patlaması bekliyor, istihdam artışı filan. Şaka gibi. Sokağa çıkıp bir baksa, herkes kan ağlıyor, bitik durumda. Üretim durmuş, işsizlik almış başını gidiyor. Artık esnafı da işsizler grubuna dahil edebilirsiniz. Yani hangi ihracat nereden patlayacak acaba." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

cevdet

26 Kasım 2020 Perşembe 15:20

hangi fabrika ile ihracat patlaması olacak

Zamani gekecek o koltuk elbet gidecek

26 Kasım 2020 Perşembe 11:47

Koltukdan demec vermek cok kolay dimi gitsinde kaybettigi belediyedeki o gariban ezilen mobing uygulanan isten cikartilan mahkemeyi kazandigi halde geri alinmayan dava arkadaslarinin o emekcilerin arkasinda dursun oyle koltukdan konusmak kolay yazik teskilat icinde teskulafi bitirdiler isleri gucleri reklam

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da AK Partili Kavak Belediyesi karantinada olanlara yemek desteği verecek

Samsun'da AK Partili Kavak Belediyesi karantinada olanlara yemek desteği verecek