15 Kasım 2019 Cuma

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ AHMET DEMİRCAN ABLASINI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan ablasını son yolculuğuna uğurladı

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan'ın 70 yaşında hayatını kaybeden ablası Mumine Yasil'in cenazesinde AK Parti ve CHP Milletvekilleri ile birlikte belediye başkan adayları birlikte saf tuttu.

15 Mart 2019 Cuma 16:38 GÜNCEL

Samsun'da AK Parti Milletvekili ve Sağlık eski Bakanı Ahmet Demircan'ın 70 yaşında yaşamını yitiren ablası Mumine Yasil, Büyük Camide kılınan cenaze namazı ile son yolculuğuna uğurlandı.


Samsun'da geçirdiği rahatsızlık sonucu tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yuman Milletvekili Ahmet Demircan'ın Mümine Yasil'in cenazesi, evinde helallik alındıktan sonra Samsun Büyük Cami'ye getirildi. Cuma namazınını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Mumine Yasil'in cenazesi, Samsun'un Tekkeköy ilçesi  Kutlukent Mezarlığı'nda toprağa verildi.AK Parti Samsun Milletvekili ve Sağlık eski Bakanı Ahmet Demircan'ın ablası Mumine Yasil'in cenaze törenine Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Yusuf Ziya Yılmaz ve Orhan Kırcalı, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Bağımsız Samsun Milletvekili Erhan Usta Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı ve Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin ve vatandaşlar katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Herkesi kucaklayan bir başkan olacağım

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Herkesi kucaklayan bir başkan olacağım