26 Haziran 2019 Çarşamba

AK PARTİ'DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADALI OLAN YUSUF ZİYA YILMAZ, BELEDİYE PERSONELİ İLE VEDALAŞTI

AK Parti'den milletvekili aday adalı olan Yusuf Ziya Yılmaz, belediye personeli ile vedalaştı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa ettikten sonra belediye personeli ve yöneticileri ile vedalaştı.

26 Nisan 2018 Perşembe 18:17 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevinden istifa ederek 24 Haziran'da yapılacak erken seçimde milletvekili aday adaylığı başvurusunu yapan Yusuf Ziya Yılmaz, Ömer Halisdemir salonunda düzenlenen tören ile personel ve belediye yöneticileri ile vedalaştı.


Samsun'da 19 yıl boyunca Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevini yürüten Yusuf Ziya Yılmaz, bu 19 yıl içerisinde Samsun'a önemli hizmetler yaptı. Samsun Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan Ömer Halisdemir salonunda mesai arkadaşları ile vedalaşan Yusuf Ziya Yılmaz, "Her zaman dualarımda olan Samsunluların dualarında olabilmek ümidiyle. Mesai arkadaşlarımızla vedalaştık" dedi.Veda töreninde görev süresi içerisinde Samsun'a yapılan hizmetlerle ilgili bilgilerde veren Yusuf Ziya Yılmaz'ın başkanlık görevini milletvekili aday adaylığı için bırakması nedeni ile düzenlenen törende bazı çalışanlar göz yaşlarına hakim olamadı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yusuf Ziya Yılmaz, 19 yılda Samsun'a hangi hizmetleri yaptı..

Yusuf Ziya Yılmaz, 19 yılda Samsun'a hangi hizmetleri yaptı..