19 Haziran 2021 Cumartesi

AK PARTİLİ CERTEL ATAKUM BELEDİYESİNİN GAZETE DAĞITMASINI İDEOLOJİK BULDU!

AK Partili Certel Atakum Belediyesinin gazete dağıtmasını ideolojik buldu!

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesinin AK Partili Meclis üyesi Recep Kemal Certel, belediyenin ekmek ile birlikte Sözcü Gazetesi dağıtmasını eleştirerek, bunun ideolojik bir uygulama olduğunu söyledi.

13 Nisan 2020 Pazartesi 01:06 GÜNCEL

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesinin ücretsiz olarak Sözcü Gazetesini dağıtması şehirde gündem oldu.


Samsun'un CHP'li Atakum Belediyesinin AK Partili Meclis üyesi Recep Kemal Certel, belediyenin ekmek ile birlikte Sözcü Gazetesi dağıtmasının ideolojik bir yaklaşım olduğunu söylerken, geçmişte AK Partili belediyelerin Zaman Gazetesine abone olduklarını ve Zaman Gazetesinin ücretsiz olarak kapı kapı dağıtılması yönündeki eleştirilere ise sessiz kaldı.

AK Partili Atakum Belediyesi Meclis üyesi Certel, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'yi özür dilemeye çağırırken, sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada, "Atakum Belediyesinin, belediyenin kurumsal kimliğiyle bağı olmayan Sözcü Gazetesini ekmekle beraber dağıtması ideolojik bir yaklaşımdır ve yanlıştır. Sn. Deveci özür dilemelidir" dedi.

Öte yandan CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci ise, düşüncelerin özgürce ifade edilmesinden yana olduğunu belirterek ücretsiz göndermeleri halinde Akit Gazetesini de Atakum halkına dağıtacaklarını açıkladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da AK Parti ve CHP İl Başkanı arasında gazete tartışması!

Samsun'da AK Parti ve CHP İl Başkanı arasında gazete tartışması!