30 Kasım 2021 Salı

ALAATTİN ÇAKICI'DAN BOĞAZİÇİ VE REKTÖR MELİH BULU AÇIKLAMASI! LÜTFEN İSTİFA ETMEYİN

Alaattin Çakıcı'dan Boğaziçi ve rektör Melih Bulu açıklaması! Lütfen istifa etmeyin

Alaattin Çakıcı, Boğaziçi Üniversitesi rektörü Melih Bulu'ya çağrı yaparak, "Lütfen istifa etmeyin. İstifa ederseniz terörist eylemcilerin önünü açarsınız" dedi.

08 Şubat 2021 Pazartesi 11:58 GÜNCEL
Alaattin Çakıcı yaptığı açıklamada Boğaziçi Üniversitesinde yaşananları ve Rektör Melih Bulu'ya karşı yapılan eylemleri değerlendirdi. Çakıcı, rektör Melih Bulu ve Boğaziçi Üniversitesi eylemlerine ilişkin açıklamasında şunları dile getirdi.

"Sayın Rektör’e şunu hatırlatmak isterim, Lütfen! sakın istifa etmeyiniz. Günlerdir ülkemizde Boğaziçi Üniversitesi ile ilgili batı kaynaklı provokatif eylemler düzenlenmektedir. Geçmişe döndüğümüzde Amerikalı misyonerler tarafından Osmanlı coğrafyasında eğitim adı altında Amerikan kolejleri açılmıştır. 1863 İstanbul Robert kolejini Dr.CYRUS HAMLIN açmıştır. 1878 Elazığ Harput’ta Amerikan koleji protestan faaliyetlerinde yörenin gayrimüslim Osmanlı tebaasını da devşirmek için kurulmuştur. 1886’da Merzifon ABD kolejini kuranlar yine protestanlık faaliyetleri yürütürken, Ermeni Taşnak örgütünü Karadeniz’de örgütlemiştir. 1866 Suriye ABD kolejini Lübnan’da DANIEL BLISS protestanlık faaliyetlerinde bulunarak Osmanlı’yı zor durumlara sokmak için kurulan bu fesat yuvalarını aziz milletimiz lütfen biraz araştırsın. 1863-1971 arası 100 yılı aşkın Amerikalı misyonerler tarafından yönetilmiştir.  Robert koleji mezunları, bir damarı hep ABD ekseninde olmuştur. Boğaziçi Üniversitesi aynı ekolün devamı olarak YÖK’e bağlanmıştır. İkinci Dünya Savaşı sonrası soğuk savaş döneminden günümüze kadar, üst akıl,batı ve ABD ortadoğu İslam dünyası asıl en büyük hedefleri olan Türkiye’nin üzerinde bypass yapıp, ülkemizi bölmek için her türlü terör örgütlerini kullanarak Irak’ta, Suriye’de, Güneydoğu’da, Doğu Akdeniz’de 37 yıldır başaramadılar ve başaramayacaklar. Muhalefet HDP, PKK’lı DHKP-C’li sempatizanları, Boğaziçi Üniversitesi’nde, İstanbul’un değişik yerlerinde ve Türkiye genelinde faaliyetleri yürütmektedirler. Devletimizin teminatı olan, Devletimizin kurumları ve Cumhur ittifakına zarar vermek için, Rektör’ü istifaya davet etmektedirler. Sayın Rektör’e şunu hatırlatmak isterim, Lütfen ! sakın istifa etmeyiniz. İstifa ederseniz bu terörist eylemcilerin önünü açarsınız. Bu kutlu ittifakta gedik açmaya hakkınız yok. Arkanızda Türkiye cumhuriyeti devletinin ve aziz milletimizin olduğunu unutmayınız. Devletine, aziz milletine gönül vermiş tüm duyarlı Türk vatandaşları devletinin ve cumhur ittifakının yanında olmalıdır."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Nosman

24 Şubat 2021 Çarşamba 12:39

Yıllardır aynı terane.Ülkemizi bölmeye çalışanlar , cumhur ittifakına zarar vermek. Geç bunları ABD de seçildiğinden ayrılana kadar Turump'a her gün saatlerce tv lerde hakaret edildi. ABD .zarar mı gördü. Bölündü mü? Bizim haberimiz yok. Türkiye olunca demokratik eylemler bile bölünmeye yol açacak safsatası. Rektör de birazcık onur varsa bu adamın bu densiz mesnetsiz açıklamalarında adı geçtiği için hemen istifa eder.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'den Sayıştay raporu çıkışı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'den Sayıştay raporu çıkışı