11 Nisan 2021 Pazar

ALPER AYDEMİR, ŞEHİT ANNE VE BABALARINA ÜCRETSİZ MEZAR YERİ TEKLİFİNİ BİZ YAPTIK DEDİ

Alper Aydemir, şehit anne ve babalarına ücretsiz mezar yeri teklifini biz yaptık dedi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisinde İYİ Parti Grup Başkanvekili Alper Aydemir, şehit anne ve babalarına Asri Mezarlıkta ücretsiz mezar yeri teklifini kendilerinin yaptığını açıkladı.

12 Ocak 2021 Salı 02:48 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesinin Pazartesi günü yapılan Ocak ayı meclis toplantısında İYİ Partili Meclis üyesi Alper Aydemir, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e sitemde bulundu.


Şehit anne ve babalarına Asri Mezarlıkta ücretsiz mezar yeri verilmesi ile ilgili teklifi geçtiğimiz ay yapılan meclis oturumunda kendilerinin teklif ettiğini hatırlatan İYİ Parti Grup Başkanvekili Alper Aydemir, "Şehit anne ve babalarına mezar yeri ücret tarifesinin ücretsiz olmasını biz teklif ettik. Geçen mecliste yüzde 25 indirim yapalım denildi bizde bunu kabul etmek zorunda kaldık. Sonra siz geldiniz, bizim teklifimizi sanki hiç biz yapmamışız gibi tekrar teklif ettiniz" dedi.

Pazartesi günü yapılan meclis toplantısında şehit anne ve babalarına ücretli olan Asri Mezarlıkta da ücretsiz mezar yeri tahsisi gündem maddesi komisyona havale edilirken, bu gündem maddesinin Cuma günü yapılacak meclis oturumunda onaylanması bekleniyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci, iki işçinin hayatını kaybettiği kaza ile ilgili soruşturma açılacağını duyurdu

Cemil Deveci, iki işçinin hayatını kaybettiği kaza ile ilgili soruşturma açılacağını duyurdu