27 Haziran 2019 Perşembe

ANKARA KUŞU'NDAN SAMSUN'DA 3 BELEDİYE BAŞKANINA SORUŞTURMA AÇILACAK TWEETİ

Ankara Kuşu'ndan Samsun'da 3 belediye başkanına soruşturma açılacak tweeti

Samsun'da AK Parti'li üç belediye başkanı ile ilgili İçişleri Bakanlığının soruşturma başlatacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Twitter fenomeni Ankara Kuşu bugün attığı bir tweet ile Samsun'da 3 belediye başkanı ile ilgili İçişleri Bakanlığının soruşturma başlatacağını duyurdu.

02 Mayıs 2018 Çarşamba 19:07 GÜNCEL

Samsun'da AK Parti'li üç belediye başkanı için İçişleri Bakanlığının soruşturma başlatılacağı gündeme gelirken, Ankara Kuşu'nun Samsun tweetleri gündem oldu.


Samsun'da AK Parti'li üç belediye başkanı ile ilgili İçişleri Bakanlığının soruşturma başlatacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Twitter fenomeni Ankara Kuşu bugün attığı bir twet ile Samsun'da 3 belediye başkanı ile ilgili İçişleri Bakanlığının soruşturma başlatacağını duyurdu. Ankara Kuşu tweetinde, "Samsun'da üç belediye başkanının sıkıntısı çıkmış. İçişleri Bakanlığımız muhtemelen soruşturma başlatacak" dedi.

ÇİĞDEM KARAASLAN'A FETÖ OPERASYON MU ÇEKTİ
Twitter fenomeni Ankara Kuşu ayrıca AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ile ilgili de bir tweet attı. Ankara Kuşu Çiğdem Karaaslan ile ilgili twetinde ise, "AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'a operasyon çekmeye çalışan FETÖ uzantıları amaçlarına hiçbir zaman ulaşamayacak" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

dülger

05 Mayıs 2018 Cumartesi 04:26

Birisi kesin Atakum çünkü milletin anası ağladı senelerce seyirci kaldı git gel belediyeye halk hiç görüşmedi başkan kimseyle anket yapsınlar kaç kişiyle görüşmüş acaba

Vatandaş

03 Mayıs 2018 Perşembe 10:12

geç bile kalındı, ilkadım, atakum, canik

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Cihat Başerli AK Parti teşkilatlarını ziyaret etti

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Cihat Başerli AK Parti teşkilatlarını ziyaret etti