17 Ekim 2021 Pazar

ANKARA-SAMSUN SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ, SAMSUNLU GENÇLERE SAHİP ÇIKIYOR

Ankara-Samsun Sanayici ve İşadamları Derneği, Samsunlu gençlere sahip çıkıyor

Genel Merkezi Ankara'da bulunan Ankara-Samsun Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİYAD) Samsunlu gençlere sahip çıkıyor.

10 Temmuz 2021 Cumartesi 14:55 GÜNCEL

Ankara-Samsun Sanayici ve İşadamları Derneği, Ankara'da yaşayan Samsunlu gençlere ve projelerine sahip çıkmak için harekete geçti.


Ankara'da yaşayan Samsunlu gençlerle buluşan ASİYAD Genel Başkanı ve SAMKON Genel Başkanvekili Osman Yılmaz, Genç ASİYAD'ın düzenlediği toplantıya katılarak gençlerle fikir alış verişinde bulundu.

Samsunlu bin genç ile buluşup projeler oluşturacaklarını ve Ankara'da yaşayan Samsunlu gençlere lobi desteği vereceklerini açıklayan ASİYAD Genel Başkanı Osman Yılmaz, yıl sonunda ise 5 bin 555 genç ile bir araya gelerek Ankara'da Samsun Buluşması gerçekleştireceklerini kaydetti.ASİYAD Başkanı ve SAMKON Genel Başkan vekili Yılmaz, Samsunlu gençlere Ankara'da bir evlerinin olduğunu hatırlatarak, "Genç ASİYAD bünyesinde yapılan toplantıda, Samsunlu gençlerimize iş, burs ve benzeri konularda destek vermek onlara referans olma konusunda ciddi bir çalışma başlattık. Samsunlu gençlerimize sahipsiz olmadıklarını hissettirmek istiyoruz. Bu anlamda Genç ASİYAD üyelerimiz ile birlikte Samsunlu gençlerimizin projelerine destek verme, iş ve burs gibi konularda da onların yanında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Yapmış olduğumuz toplantıda Genç ASİYAD bünyesinde 10 ayrı iş bölümü oluşturuldu. Bu iş bölümleri kendi alanlarında çalışmalar yapacak. Yıl sonunda ise 5555 gencimizin katılımı ile Samsun Buluşması düzenlemeyi hedefliyoruz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Terme ilçesinde ZİHA'ların devir teslim töreni yapıldı

Samsun'un Terme ilçesinde ZİHA'ların devir teslim töreni yapıldı