16 Ocak 2022 Pazar

ARZU AYGÜN'ÜN KIZININ PAYLAŞTIĞI MESAJ MÜGE ANLI'YI AĞLATTI

Arzu Aygün'ün kızının paylaştığı mesaj Müge Anlı'yı ağlattı

Samsun'da 42 gün sonra cesedi çuval içinde bulunan iki çocuk annesi Arzu Aygün'ün kızının paylaştığı mesaj Müge Anlı'yı ağlattı.

28 Ocak 2021 Perşembe 18:48 GÜNCEL

Samsun'da cesedi bulunan Arzu Aygün'ün kızının sosyal medyada paylaştığı "Yine bir kadın cinayeti ama bu sefer benim annem" mesajı Müge Anlı'yı göz yaşlarına boğdu.


Samsun'da 42 gün önce ortalardan kaybolan ve ATV'de yayımlanan Müge Anlı'nın programında gündeme gelen Arzu Aygün'ün cesedi dün Terme ilçesinde bulunan ormanlık arazide çuval içerisinde bulunmuştu. Arzu Aygün'ün cesedinin bulunması sonrası katil zanlısı Muharrem Coşkun gözaltına alınıp, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Kayıp Arzu Aygün'ün cesedinin bulunması ile ilgili ATV kanalında yayın yapan Müge Anlı, cinayete kurban giden Aygün'ün kızı Nazlı Arzu Aygün'ün sosyal medyada yaptığı paylaşımı canlı yayına aktardı. Öldürülen Arzu Aygün'ün kızı sosyal medyada, "Annem. Yine bir kadın cinayeti ama bu sefer benim annem' mesajı yayınladı. Bu mesaj olayla ilgili yayın yapan Müge Anlı'yı göz yaşlarına boğdu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediyesinin hizmet binalarına alınan haciz yolu ile satış kararına tepki

Atakum Belediyesinin hizmet binalarına alınan haciz yolu ile satış kararına tepki