29 Kasım 2021 Pazartesi

ASİYAD BAKANLIKLARDA SAMSUN RÜZGARI ESTİRDİ

ASİYAD bakanlıklarda Samsun rüzgarı estirdi

Ankara Samsun Sanayici, İş Adamı ve Yöneticileri Derneği (ASİYAD) Çalışma, Sağlık ve Milli Eğitim Bakanlıklarında, Samsun rüzgarı estirdi.

11 Ekim 2021 Pazartesi 18:39 GÜNCEL

Ankara Samsun Sanayici, İş Adamı ve Yöneticileri Derneği(ASİYAD), Ankara'da bazı bakanlıklara gerçekleştirdiği ziyaretlerle, Samsun için lobi oluşturuyor.


ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz ile birlikte yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Faruk Özçelik'i makamında ziyaret etmişti. ASİYAD yönetimi ardından Milli Eğitim Bakanlığında, bakan yardımcısı olarak görev yapan Samsun'un Çarşamba ilçesi doğumlu Sadri Şensoy ile biraraya geldi. Gerçekleşen ziyaretlerde bakan yardımcılarından Samsun için destekler istenirken, Ankara Samsun Sanayici, İş Adamı ve Yöneticileri Derneği(ASİYAD) Başkanı Osman Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte son olarak Sağlık Bakanlığında bakan yardımcısı olarak görev yapan Dr. Şuayip Birinci ile bir araya geldi.

Bakanlıklara gerçekleştirilen ziyaretlerle ilgili bilgi veren ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, "Ziyaretlerimizde bakan yardımcılarımızla, Samsun için istişarelerde bulunuyoruz. Özellikle Milli Eğitim Bakanlığımızda görev yapan Bakan Yardımcımız Sadri Şensoy'un Samsunlu olması bizleri gerçekten gururlandırdı. Çarşamba doğumlu olan bakan yardımcımız Sadri Şensoy beyin Samsun'a karşı sevgisi ve özel ilgisi ve Samsun için eğitim alanında yeni hizmetlerin yapılacağını söylemesi, biz Samsunluları gerçekten mutlu etti. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde bizleri Samsun adına kabul eden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Faruk Özçelik, Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy ve Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Şuayip Birinci beyefendilere tüm Samsunlular adına nezaketleri için ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Samsun'u hem Ankara'da hem de bölgesinde güçlü kılmak için ASİYAD olarak gece gündüz demeden çalışıyoruz." 
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

12 Ekim 2021 Salı 11:19

Milli eğitim bakanlığına gitseydiniz ilk ve orta okulda sınıflar 40-50 kişi bunlar yarıya düşmeli ilkadımda okullar yapılmalı ama yapan yok laf cok

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde 7 bin 200 nüfuslu mahalle doğalgaza kavuşuyor

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde 7 bin 200 nüfuslu mahalle doğalgaza kavuşuyor