25 Eylül 2021 Cumartesi

ASİYAD BAŞKANI OSMAN YILMAZ 23 NİSAN'IN 100'ÜNCÜ YILINI KUTLADI

ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz 23 Nisan'ın 100'üncü yılını kutladı

Ankara-Samsun Sanayici ve İş İnsanları Derneği Başkanı(ASİYAD) Osman Yılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100. yılı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

23 Nisan 2020 Perşembe 15:27 GÜNCEL

Ankara-Samsun Sanayici ve İş İnsanları Derneği Başkanı (ASİYAD) Osman Yılmaz, Korona Virüs sebebi ile evlerde kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının tüm dünya çocukları için kutlu olmasını diledi.


Korona Virüs tedbirleri nedeniyle uygulanan 4 günlük sokağa çıkma yasağından dolayı bu yıl evlerde kutlanan 23 Nisan'ın 100. yılı ile ilgili bir açıklama yapan ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, Türkiye Cumhuriyeti olarak salgını yeneceklerini ve bir daha ki 23 Nisan Çocuk Bayramını daha coşkulu kutlayacaklarını söyledi.

Korona Virüs tedbirlerine herkesin uyması ve salgının bertaraf edilmesi için sosyal mesafe başta olmak üzere hijyen konusunda yapılan uyarılara dikkat edilmesi gerektiğini kaydeden Osman Yılmaz, "Türk milleti olarak devletimizin Korona Virüs ile ilgili almış olduğu tedbirlere uyacağız ve bu salgını hep birlikte Allah'ın izni ile yeneceğiz. Evlerimizde kalmaya devam ettiğimiz ve tedbirlere de uyduğumuz sürece bu belayı hep birlikte atlatacağız. Bu vesile ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100'üncü yılı da Korona Virüs nedeniyle evlerimizde kutlanıyor. Çocuklarımızın coşkusuna ortak olmak için evlerimizi Türk Bayrakları ile süsledik ve bu zor günlerde milli dayanışma içerisinde çocuklarımızla bu kutlu bayramda kenetlendik. Şanlı ejdadımızın ülkemiz ve tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Çocuk Bayramımızı bir daha ki yıl Korona Virüs belasından kurtulmuş bir şekilde kutlamayı Allah bize nasip etsin. Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemiz ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan bayramını kutluyoruz" dedi.

555 ERZAK KOLİSİ DAĞITILACAK
ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, yaptığı 23 Nisan açıklamasının yanı sıra dernek olarak Korona Virüs tedbirleri nedeniyle mağdur olan ihtiyaç sahipleri için Ramazan ayında 555 yardım kolisi dağıtacaklarını da dile getirdi,

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da lağım suları ile dolan inşaat alanında ki sorun yeniden baş gösterdi

Samsun'da lağım suları ile dolan inşaat alanında ki sorun yeniden baş gösterdi