24 Temmuz 2021 Cumartesi

ASİYAD BAŞKANI OSMAN YILMAZ'DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz'dan Ramazan Bayramı mesajı

Ankara-Samsun Sanayici ve İş İnsanları Derneği Başkanı (ASİYAD) Osman Yılmaz, Ramazan Bayramı sebebi ile bir kutlama mesajı yayımladı.

24 Mayıs 2020 Pazar 01:46 GÜNCEL
ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, Ramazan Bayramı mesajında bayramların ülkemizde en müstesna günler olduğunu belirterek Ramazan Bayramının tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diledi. 

Dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu, insanların barış ve kardeşçe yaşadığı, İslam alemi başta olmak üzere ve tüm insanlığa huzur ve barışın geldiği bir bayram dileyen Osman Yılmaz,  "Bayramlar aynı zamanda  milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin yaşandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir" dedi.

ASİYAD Başkanı Osman  Yılmaz Ramazan Bayramı nedeniyle yaptığı kutlama açıklamasında sözlerine şöyle devam etti.
"Dostluğu, sevgiyi, saygıyı, aşımızı, ekmeğimizi soframızı, hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramında yaşadığımız onca zorluklara rağmen bir ve beraber, dimdik ayaktayız.  Biz ASİYAD ailesi olarak her daim halkımızın emrinde, Türk milletinin gönlünde yer almaya ve her bayram olduğu gibi bu bayramda da gönüllere girmeye ve yer etmeye devam edeceğiz. Rabbim birliğimizi dirliğimizi, birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Yüce milletimizin mübarek Ramazan Bayramı kutlu olsun"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Mücahit Erbin, Ramazan Bayramı mesajı yayımladı

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Mücahit Erbin, Ramazan Bayramı mesajı yayımladı