17 Nisan 2021 Cumartesi

ASİYAD BAŞKANI OSMAN YILMAZ'DAN SAMSUN İÇİN ORTAK SİYASET ÇAĞRISI

ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz'dan Samsun için ortak siyaset çağrısı

Ankara-Samsun Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİYAD) Başkanı Osman Yılmaz, Türk Telekom Bölge Müdürlüğünün Samsun'da kalacağını açıkladı, Samsun için ortak siyaset çağrısı yaptı.

21 Mart 2021 Pazar 17:36 GÜNCEL

Samsun'un menfaatleri için ortak hareket edilmesi çağrısı yapan Ankara-Samsun Sanayici ve İşadamları Derneği(ASİYAD) Başkanı Osman Yılmaz, Türk Telekom Bölge Müdürlüğü ile ilgili açıklama yaptı.


Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan'ın Samsun'a gelerek Türk Telekom Bölge Müdürlüğünün, Samsun'da kalacağını açıkladığını belirten ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, açıklamasında "Samsun'un çıkarları için kenetlenmemiz gerekiyor. Bunun içinde siyasi parti kimlikleri ile değil, Samsunluluk ruhu ile hareket etmeliyiz. Samsun'un menfaatlerini hep birlikte korumamız ve savunmamız gerekiyor. Biz Samsun hemşeri derneği olarak Türk Telekom Bölge Müdürlüğü konusunda bu tutum ile hareket ederek, şehrimizden bir bölge müdürlüğünün daha kopartılmasına engel olacak girişimler yaptık. Siyasilerimizin de bu minvalde Samsun'un çıkarları söz konusu olduğunda parti kimlikleri ile değil, hep birlikte Samsunluluk ruhu ile hareket etmelerini istiyoruz. Eleştiri ve suçlayıcı açıklamalar, yaklaşımlar şehrimizde kaosa neden olmakta ve şehrimiz adına yapılacak olumlu hamleleri ise sekteye uğratacağına inanıyoruz. Bu nedenlerle Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğünün, Samsun'da kalması konusunda girişimlerde bulunan başta AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Çiğdem Karaaslan'a ve bu mücadeleye katkı veren herkese şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Sevdamız Samsun Platformundan Telekom Bölge Müdürlüğü teşekkürü

Sevdamız Samsun Platformundan Telekom Bölge Müdürlüğü teşekkürü