27 Ekim 2021 Çarşamba

ASİYAD BAŞKANI YILMAZ'DAN TEKNOFEST AÇIKLAMASI! BÜYÜK GURUR YAŞIYORUZ

ASİYAD Başkanı Yılmaz'dan TEKNOFEST açıklaması! Büyük gurur yaşıyoruz

Ankara-Samsun Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİYAD) Başkanı Osman Yılmaz, TEKNOFEST 2022'nin Samsun'da yapılacak olması ile ilgili "Büyük gurur yaşıyoruz" dedi.

26 Eylül 2021 Pazar 22:31 GÜNCEL

Ankara-Samsun Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİYAD) Başkanı Osman Yılmaz, Selçuk Bayraktar'ın 2022 TEKNOFEST'in Samsun'da yapılacağını duyurması sonrası bir açıklama yaptı.


ASİYAD Başkanı Yılmaz, TEKNOFEST 2022 Karadeniz etkinliğinin Samsun'da gerçekleştirilecek olması nedeniyle büyük bir gurur yaşadıklarını belirterek, "Böylesine önemli bir organizasyonunun Samsun'da yapılacak olması, şehrimiz adına çok gurur verici bir durumdur. TEKNOFEST etkinliğinin Samsun'a kazandırılması için çaba sarf eden herkese şükranlarımızı ve teşekkürlerimizi iletiyoruz. Samsun'un tanıtımı için TEKNOFEST büyük bir kazanım oldu. 2022 yılının Samsun'un yılı olması ve etkinliğin başarı ile yapılabilmesi için ASİYAD olarak üzerimize düşen bütün sorumlulukları yerine getireceğimizin bilinmesini istiyorum. Samsun bu etkinliği uzun bir süredir istiyordu. Ve nihayet istediğini aldı. Şehrimiz adına büyük bir sevinç ve gurur yaşıyoruz. TEKNOFEST 2022 Samsunumuza hayırlı olsun" dedi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Uğur

26 Eylül 2021 Pazar 22:28

Ne büyük gurur ama heyyy maşallah Samsun tarihinde bir ilk bu gece ne rahat uyursunuz şimdi deliksiz ohhh işi olmayanda yarın ne olacak diye düşünsün esnaf kredi günü yanaştı yarın ne olacak diye düşünsün ekmek 2 lira zaten Fadime teyze markaları 150 TL den alırken aylık 300 lira oldu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Vezirköprü Belediyesi binası önünde olay! Belediye binasını taşladılar

Samsun'da Vezirköprü Belediyesi binası önünde olay! Belediye binasını taşladılar