27 Ekim 2021 Çarşamba

ASİYAD SAMSUNLU SİYASİLER VE BÜROKRATLARLA SAMSUN'UN SORUNLARINA ÇÖZÜM ARIYOR

ASİYAD Samsunlu siyasiler ve bürokratlarla Samsun'un sorunlarına çözüm arıyor

Ankara Samsun Sanayici, İş Adamı ve Yöneticileri Derneği (ASİYAD) Samsunlu siyasiler ve bürokratlarla gerçekleştirdiği toplantılarla Samsun'un meselelerini masaya yatırıyor.

24 Eylül 2021 Cuma 13:09 GÜNCEL

Ankara Samsun Sanayici, İş Adamı ve Yöneticileri Derneği (ASİYAD), Samsun'un kalkınması ve sorunlarının çözümü için siyasilerle ortak akıl toplantıları gerçekleştiriyor.


SAMSUN'UN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI
Ankara Samsun Sanayici, İş Adamı ve Yöneticileri Derneği (ASİYAD) binasında yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıların konuğu olan AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ile kentin meseleleri masaya yatırıldı, Samsun'un sorunlarına çözüm yolları arandı. 

Ankara'da bulunan Samsunlu sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de katıldığı toplantıda, Ankara Samsun Dernekler Federasyonu ile Genç ASİYAD üyeleri de hazır bulundu. Gerçekleşen toplantıda ASİYAD'ın Gazi Üniversitesi ile imzaladığı Sağlam Adımlar Güçlü Gelecek projesi hakkında da AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'ya bilgiler verildi.

BEDRİ YAŞAR İLE İSTİŞARE YAPILDI
ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz ve yönetim kurulu verimli geçen bu toplantının ardından Ankara Çevre Şehircilik İl Müdürü Ahmet Bektaş'ı ziyaret etti.

ASİYAD'ın yönetim kurulu toplantısının diğer bir konuğu da İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar oldu. ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, milletvekili Yaşar ile gerçekleşen toplantı için, "Son derece verimli geçen toplantımızda Samsun'un ve Samsunlu hemşerilerimizin sorunları ile Türkiye siyaseti üzerine istişarelerde bulunduk. Ankara'da bulunan Samsunlu işadamları ve sivil toplum kuruluşları olarak Samsun'un sorun ve meselelerine çözüm yolları aradığımız bu toplantılarımızda tek derdimiz Samsun'un bölgesinde lider ve gelişmiş bir şehir olmasıdır" dedi.
Kaynak: SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kaç kişi Covid tedavisi görüyor rakam açıklandı!

Samsun'da kaç kişi Covid tedavisi görüyor rakam açıklandı!