29 Kasım 2021 Pazartesi

ASİYAD TEKNOFEST 2022 SAMSUN İÇİN ÇİĞDEM KARAASLAN İLE GÖRÜŞTÜ

ASİYAD TEKNOFEST 2022 Samsun için Çiğdem Karaaslan ile görüştü

Ankara Samsun Sanayici, İş Adamı ve Yöneticileri Derneği(ASİYAD) başkanı Osman Yılmaz, Samsun'da yapılacak TEKNOFEST 2022 için AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ile görüştü, "Samsun için taşın altına elimizi koymaya hazırız" dedi.

13 Ekim 2021 Çarşamba 22:18 GÜNCEL

Ankara Samsun Sanayici, İş Adamı ve Yöneticileri Derneği(ASİYAD) Başkanı Osman Yılmaz, AK parti Genel Merkezinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ile TEKNOFEST 2022 için görüş alış verişinde bulundu.


Geçtiğimiz günlerde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlıklarına ziyaret turları düzenleyerek yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun için lobi çalışması gerçekleştiren ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, bu kez de AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ile bir araya geldi. 

AK Parti Genel Merkezinde gerçekleşen görüşmeye, Kavak Belediyesi eski Başkanı ve Sivil Havacılık eski Genel Müdürü Bahri Kesici ile birlikte giden ASİYAD Başkanı Yılmaz, burada Samsun'da yapılacak olan TEKNOFEST 2022 etkinliği ile ilgili Karaaslan ile görüş alış verişinde bulundu. TEKNOFEST 2022 etkinliğinin Samsun'un tanıtımı ve marka değerinin daha çok güçlenmesi için önemli bir etkinlik olacağını belirten Osman Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'a Samsun için taşın altına el koymaya hazır olduklarını ifade etti. 

Karaaslan ise görüşmede kendisini ziyaret eden ASİYAD Başkanı Yılmaz ve Bahri Kesici'ye teşekkür ederek TEKNOFEST 2022 için Samsun lobisinin tüm paydaşlarının desteğinin önemli olduğunu ve TEKNOFEST'in Samsun adına büyük bir kazanım olduğunu söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor eski Başkanı Emin Kar kalp krizi geçirdi!

Samsunspor eski Başkanı Emin Kar kalp krizi geçirdi!