27 Ocak 2022 Perşembe

ASİYAD'A YILIN EN BAŞARILI SİVİL TOPLUM KURULUŞU ÖDÜLÜ VERİLDİ

ASİYAD'a Yılın En Başarılı Sivil Toplum Kuruluşu ödülü verildi

Ankara-Samsun Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği(ASİYAD), yılın en başarılı sivil toplum kuruluşu ödülüne layık görüldü.

09 Ocak 2022 Pazar 21:26 GÜNCEL

Ankara-Samsun Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği'ne(ASİYAD) Samsun Gazeteciler Cemiyeti tarafından 'Yılın En Başarılı Sivil Toplum Kuruluşu' ödülü verildi.


ASİYAD'ın Samsun Temsilciliğini kurmak için kente gelen Genel Başkan Osman Yılmaz, işadamı Savaş Gömeç'i derneğin Samsun Temsilcisi olarak göreve atarken, Çarşamba ve Ayvacık ilçelerine de giderek iki ilçede de incelemelerde bulunurken Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu(SAMDEF) Genel Başkanı Metin Şenel'de Osman Yılmaz'a eşlik etti.

Samsun Üniversitesi ile Genç ASİYAD'ın Sağlam Adımlar Güçlü Gelecek projesinin iş birliği protokolünü de imzalayan Ankara-Samsun Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği Genel Başkanı Osman Yılmaz, daha sonra Samsun Gazeteciler Cemiyetinin düzenlediği 'Milli Mücadele' ödül törenine katıldı. ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz gecede Yılın En Başarılı Sivil Toplum Kuruluşu olarak ödül aldı. Osman Yılmaz'a ödülünü SAMKON Genel Başkanı Kaya Aşçı verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da YEDAŞ doğum iznindeki çalışanını işten çıkarttı!

Samsun'da YEDAŞ doğum iznindeki çalışanını işten çıkarttı!