25 Ocak 2021 Pazartesi

ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI CEMİL DEVECİ 23 NİSAN'DA KOLTUĞUNU ÇOCUKLARA DEVRETTİ

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci 23 Nisan'da koltuğunu çocuklara devretti

Samsun'da Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, başkanlık koltuğunu Recep Tanrıverdi Ortaokulu’ndan 8/D sınıfı öğrencisi Şevval Öztürk’e teslim etti.

23 Nisan 2019 Salı 14:56 GÜNCEL

Samsun'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın klasiği haline gelen ‘makamı devretme’ Atakum Belediyesi’nde de gerçekleşti. 


23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramında kakamını, Recep Tanrıverdi Ortaokulu’ndan 8/D sınıfı öğrencisi Şevval Öztürk’e teslim eden Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, küçük başkanın sorularını yanıtladı.“HER ŞEY ÇOCUKLARIMIZ İÇİN”
Öğrencilerle uzun süre sohbet eden ve Atakum’da yapılmasını istedikleriyle ilgili notlar alan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Bayramını, ilçemizde düzenlediğimiz çeşitli organizasyonlarla kutladık. Bizler bu makamlarda gelip geçiciyiz. Makamların asıl sahipleri bugünün çocuklarıdır. Attığımız her adım, aldığımız her karar geleceğimiz olan çocuklarımız için. Biz çocukların yarınları daha güzel olsun diye çalışıyoruz. Bugün başkanlık koltuğunu devralan çocuğumuzun bahsettiği konulara karşı duyarlılığı beni fazlasıyla mutlu etti. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.” ifadelerini kullandı. Öğrenciler, Başkan Deveci’yle hatıra fotoğrafı çektirirken, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, minik öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 23 Nisan'ın 99'uncu yılı coşku içinde kutlandı

Samsun'da 23 Nisan'ın 99'uncu yılı coşku içinde kutlandı