24 Ocak 2021 Pazar

ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI CEMİL DEVECİ AK PARTİ'NİN MOBBİNG İDDİASINA YANIT VERDİ

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci AK Parti'nin mobbing iddiasına yanıt verdi

Samsun'da Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy'un belediyedeki işçilere mobbing uygulandığı iddiasına yanıt verdi.

08 Temmuz 2019 Pazartesi 17:24 GÜNCEL

Samsun'da Atakum Belediyesi'nin CHP'li Başkanı Av. Cemil Deveci, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Av. Haluk Köksoy'un belediyedeki işçilere mobbing uygulandığı yönündeki açıklama ve iddialarına yanıt verdi.


Samsun Kent Haber, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Köksoy'un Atakum Belediyesinde işçilere mobbing uygulandığı yönündeki iddiasını Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci'ye sordu. Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, söz konusu iddia ile ilgili Samsun Kent Haber'e yaptığı açıklamada, "Mobbing yok" derken AK Parti Atakum İlçe Başkanı Köksoy'un ortaya attığı iddiaların doğru olmadığını söyledi.

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, mobbing iddiası ile ilgili yaptığı açıklamada, "80 civarında işçi eğitim durumu, yaşı dikkate alınarak park bahçeler ve fen işlerinde görevlendirildi. Bunların 10 tanesi sağlık sorunları olduğunu belirtti ve bizde bu işçileri geri eski işlerine döndürdük. Bunun amacı asla mobbing değil. Bu sadece bu işçilerin, iş güvenliğini sağlamak amacıyla yapılmıştır. Bu yaptığımız işin tek amacı iş güvenliğini sağlamaya çalışmaktır. İş güvenliğini sağlamak için, tasarruf edebilmek için gayret sarf ediyorum. Hiç bir işçi halinden şikayetçi değil." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ahmet

09 Temmuz 2019 Salı 11:20

herşey güzel olacak derken sokaklardan bahsettiler sanırım vasıflı vasıfsız üniversite mezununu olsun olmasan herkes temizliğe verilmiş maaşlar desen ayda 2-3 taksit halinde umarım herşey düzelirde herşey güzel olur

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın yeğeni Murat Köktaş dünya evine girdi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın yeğeni Murat Köktaş dünya evine girdi