26 Ocak 2021 Salı

ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI CEMİL DEVECİ FATİH PORTAKAL'A HODRİ MEYDAN OKUDU

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci Fatih Portakal'a hodri meydan okudu

Samsun'da CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Fatih Portakal'a hodri meydan okuyarak, "Portakalına, limonuna, kavununa ve karpuzuna hepsine söylüyorum. Kanunsuz bir işte altında imzam olsun hemen bırakıyorum." dedi.

13 Eylül 2019 Cuma 12:43 GÜNCEL

Samsun'un CHP'li Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, sosyal medyada kendisini eleştiren Fatih Portakal'a hodri meydan okuyarak, "Hukuk dışı, etik dışı bir davranışımı bulsun hem bırakıyorum" dedi.

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Samsun'un Bafra ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı tarafından Muharrem ayı orucu münasebetiyle ilçe başkanlığında düzenlenen ‘Aşure Günü’ etkinliğine katıldı.

Bafra CHP İlçe Başkanı Vahit Perçin, Samsun CHP İl Başkanı Mehmet Kundak, Bafra CHP Kadın Kolları Başkanı Leyla Demir, ADD Şube Başkanı Işık Özkefeli, Bafra ADD Başkanı Fazilet Canıgür ve partililerin katıldığı Aşure Gününde konuşan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, bir süre önce kendisine sosyal medyadan eleştirilerde bulunan ünlü haber yorumcusu Fatih Portakal'a gönderme yaptı.

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci Bafra ilçesinde partisinin düzenlendiği Aşure Gününde yaptığı konuşmada "Övgüler olduğu kadar şahsıma eleştirilerde oluyor, olacak da. 6 ay içinde görevde olduğum sürece Cemil Deveci olarak şunların, bunların ve eylemler içinde hiç olmadım. İler ki yıllarda asla olmayacak, bunun da sözünü veriyorum. Hiçbir zaman Cumhuriyet halk Partilinin boynunu aşığa eğecek bir davranışta olmayacağım. Buradan yandaşına, karşıtına, paralısını ve parasızına hepsine söylüyorum. Portakalına, limonuna, kavununa ve karpuzuna hepsine söylüyorum. Kanunsuz bir işte altında imzam olsun hemen bırakıyorum. Hukuk dışı, etik dışı bir davranışımı bulsun hem bırakıyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Cihan

13 Eylül 2019 Cuma 15:05

Başkanım o zaman istifa etmeniz gerekiyor :) verilen sözlerin tutulduğu görülmedi daha

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram 'dan Samsun analizi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram 'dan Samsun analizi