29 Kasım 2021 Pazartesi

ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI CEMİL DEVECİ: ONLAR İÇİN SİYASET YAPIYORUM

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci: Onlar için siyaset yapıyorum

Samsun'da Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, AtaÇocuk Anaokulu öğrencileri ve velileri ile bir araya geldiği toplantıda "Onlar için siyaset yapıyorum" dedi.

24 Ekim 2021 Pazar 17:07 GÜNCEL

Samsun'da Atakum İlçe Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, çocuklara güzel bir Atakum ve güzel bir ülke bırakmak için siyaset yaptığını söyledi.


Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci ve eşi Av.Gülay Deveci, AtaÇocuk Anaokulu tarafından düzenlenen etkinlikte öğrenci velileri ile bir araya geldi,  "Her yerde söylüyorum ben siyaset kurumlarından, partilerden vazgeçtim. Çocuklarımız bizim partimiz ve geleceğimiz" dedi.Atakum Belediye Başkanı Deveci, Vedat Türkali Eğitim Sanat ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşen etkinlikte yaptığı konuşmada, "Sizin çocuklarınıza sizin kadar bakmaya çalışıyoruz. Aramızda kan bağı yok. Kan bağını gücünü bugüne kadar tespit edilmiş bir bilim dalı yok. Kim çocuğa daha çok sarılırsa  o çocuk onun. Biz sizin çocuklarınıza o yürekle sarılıyoruz. Sizin çocuklarınız bize teslim edildiği andan itibaren bizim. Biz onlar için varız ve onlar için uğraşıyoruz. Ben onlar için siyaset yapıyorum. Onların yaşayabileceği, parklarında bahçelerinde oynayabileceği mutlu olabileceği bir Atakum geleceği planlamaya çalışıyoruz. O çocukların anası babası olarak sizin partinizi ve kime oy vereceğinizi hiç merak etmiyorum. Bu kentin çocuklarınızın rahat ve huzurlu bir şekilde oynayabileceği, okula gidebileceği, geleceklerini kendilerinin belirleyebileceği bir kent ve ülke olabilmesi için gece gündüz çalışmalısınız. Her yerde söylüyorum ben siyaset kurumlarından, partilerden vazgeçtim. Çocuklarımız bizim partimiz ve geleceğimiz. Onlar için sandığa gideceğiz, oy kullanacağız. Onlar için Atakum Belediyesi'ne emlak vergilerinizi günü gününe ödeyeceksiniz. Biz o parayla park yapacağız, bahçe yapacağız, yol yapacağız. Evden çıkarken ‘Ben çocuğum için bir adım atıyorum’ deyip çıkmalısınız. Ben öyle yapıyorum. Çünkü benim çocuklarımın biri dünyanın bir ucunda diğeri öbür ucunda. Onların hasretiyle milletin çocuğuna nutuk atmaya çalışıyorum. Olmaz böyle şey. Çocuklarımızın kendi ülkelerinde mutlu, huzurlu geleceğini bulabilmiş halde bu ülkeyi yönetiyor olmak gerekiyor. Bizim yaş kuşağımız orayı atladığından hep buradan başlıyorum. Siz bana göre daha gençsiniz. Sorumluluklarınızı hatırlatıyorum. Gece gündüz çalışın istiyorum." dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirtaş'tan Kökçüoğlu ve Karadenizspor Kulüplerine tatlı ziyaret

Necattin Demirtaş'tan Kökçüoğlu ve Karadenizspor Kulüplerine tatlı ziyaret