24 Temmuz 2021 Cumartesi

ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI CEMİL DEVECİ: ÜLKEYİ ARTIK ATATÜRKÇÜLER YÖNETECEK

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci: Ülkeyi artık Atatürkçüler yönetecek

Samsun'un CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, ülkeyi artık Atatürkçülerin yöneteceğini açıkladı.

30 Kasım 2019 Cumartesi 23:36 GÜNCEL

Samsun'un CHP'li Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, gazeteci-yazar İsmail Saymaz'ın katıldığı okur-yazar buluşmasında yaptığı konuşmada, 31 Mart seçimlerinden sonra karşı devrimin döndüğünü söyledi.


İsmail Saymaz'ın katıldığı okur-yazar buluşmasının sonunda bir konuşma yapan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Saymaz'ın Şehvetiye Tarikatı isimli son kitabının içeriğinde yer alan olayların iç karartıcı olduğunu ifade etti.

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, konuşmasında "İsmail Saymaz biraz içimizi kararttı ama Türkiye nüfusunun yüzde 60'ı yerel yönetimlerde Atatürkçü, çağdaş, sosyal demokrat belediye başkanları tarafından yönetiliyor. Türkiye'nin geleceği, batı medeniyetlerinden çok daha önce seçme ve seçilme hakkı verilmiş Türk kadınının elinde olacak. Atatürk'ün şehri, Samsun'da Atakum kadın örgütlenmesinde Türkiye'ye örnek olacak. Ben Atakum Belediyesi'nin tüm olanaklarını kadın ve gençlik örgütlenmesine seferber edeceğim. İsmail Saymaz, gittiği her yerde anlatsın. Atakum'da kadınlar dikkatle dinlediler, şaşırdılar ve büyük bir kararlılıkla yola çıktılar. Başlarında belediye başkanı ev ev, kapı kapı dolaşacağız. İsmail Saymaz konuşurken çıkardığınız sesleri duydum. Ben de hayretle dinledim. Bu kadarını tahmin etmiyordum. Bir kaymanın, bir karşı devrimin başarıya gittiğini biliyordum. Bu yerel seçimlerde bir dönüş ve karşı devrim kendisini sokmaya başladı. Artık Atatürkçüler bu ülkeyi yönetecekler" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İsmail Saymaz'dan tarikat açıklaması! Şeyhler CEO oldu müritler müşteri

İsmail Saymaz'dan tarikat açıklaması! Şeyhler CEO oldu müritler müşteri