17 Mayıs 2021 Pazartesi

ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI CEMİL DEVECİ'DEN ALACAKLILARA MESAJ

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'den alacaklılara mesaj

Samsun'da son olarak makam odası haciz edilen CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'den alacaklılara mesaj..

19 Kasım 2020 Perşembe 13:32 GÜNCEL

Samsun'da 31 Mart seçimlerinden sonra çok sayıda icra ve haciz uygulamaları ile karşı karşıya kalan CHP'li Atakum Belediyesinin Başkanı Cemil Deveci, alacaklılar ile ilgili yaptığı açıklamada, "O olacaklarda alın teri varsa ödenecek" dedi.


Devlette devamlılık olduğunu söyleyen Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci alacaklılara yönelik yaptığı açıklamada, "Atakum Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin bir parçası. Devlette devamlılık vardır. Ben hukuk kuralları çerçevesinde mücadele ediyorum, devletin işlemesi için elimden gelen gayreti gösteriyorum. Atakum Belediyesi’nden alacakları olanlar rahat olsunlar. Eğer hak etmişlerse, o alacaklarında alın teri varsa ödenecektir." diye konuştu.

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel'de Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye destek vererek şu açıklamalarda bulundu.
"Hepinizin bildiği üzere Atakum Belediye Başkanımız Cemil Deveci, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde Atakum halkının göstermiş olduğu teveccühle görev başına gelmiş, göreve geldiği gün itibarıyla da makam ve hizmet araçları haczedilmiş, o günden bugüne sayın belediye başkanımız art niyetli kişiler ve art niyetli yönetim anlayışıyla icralarla, hacizlerle, şantajlarla tehdit edilmiş; iş makinaları, makam aracı, makam odası haczedilmiş, banka hesaplarına bloke konulmuştur. Öyle büyük baskılar uygulanıyor ki, adeta Atakum Belediye Başkanı birileri tarafından çalışamaz hale getirilmek isteniyor" dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da hijyen kuralına uymayıp lahanaları yere seren pazarcıya ceza

Samsun'da hijyen kuralına uymayıp lahanaları yere seren pazarcıya ceza