17 Eylül 2019 Salı

ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI DEVECİ, ATAKUM İSTİHDAM MERKEZİ PROJESİNİ HAYATA GEÇİRDİ

Atakum Belediye Başkanı Deveci, Atakum İstihdam Merkezi projesini hayata geçirdi

Samsun'da 31 Mart yerel seçimlerinde Atakum Belediye Başkanı olan Cemil Deveci, seçim vaadi olan projesini Atakum İstahdam Merkezini(ATİM) hayata geçirdi.

24 Nisan 2019 Çarşamba 16:51 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı Cemil Deveci, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından oturduğu başkanlık koltuğunda seçim vaadi olan Atakum İsdihdam Merkezi(ATİM)ilk projesini hayata geçirdi. 


Atakum Belediye Başkanı Deveci, görevi devralmasından kısa bir süre sonra ilk projesini hayata geçirdiğini açıkladı. Cemil Deveci’nin en çok dikkat çeken seçim vaatlerinden biri olan “Atakum İstihdam Merkezi” projesi Atakum Belediyesi bünyesinde faaliyet göstermeye başladı.

SÖZÜNÜ TUTTU
Başkan Deveci, seçim sürecinde en çok üstünde durduğu “Atakum İstihdam Merkezi” projesini hayata geçirdi. Atakum Belediyesi bünyesinde hizmet verecek ATİM faaliyetlerine başladı. Adaylık sürecinde hayata geçireceği ilk projesinin ATİM’i kurmak olacağını dile getiren Deveci, böylelikle sözünü tutmuş oldu. Atakum İstihdam Merkezi Atakum Belediye Binası içerisinde hizmet vermeye başladı. Atakum Belediyesi ATİM Sorumlusunun Volkan Alptekin olduğu açıklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı esnaf ve vatandaşları ziyaret etti hal hatır sordu

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı esnaf ve vatandaşları ziyaret etti hal hatır sordu