26 Eylül 2020 Cumartesi

ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI İSHAK TAŞÇI: ATAKUM'U TÜRKİYE'NİN PARLAYAN YILDIZI YAPACAĞIZ

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: Atakum'u Türkiye'nin parlayan yıldızı yapacağız

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, 5 yıl içinde Atakum'u hayata geçirdikleri projelerle Karadeniz'in incisi yaptıklarını yeni dönemde ise Türkiye'nin yıldızı yapacaklarını açıkladı.

13 Ocak 2019 Pazar 18:58 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, 5 yıl içinde hayata geçirdikleri projelerin Atakum'a büyük değer kattığını açıklayarak, hizmete giren projeleri açıkladı.


Samsun'un Atakum İlçesinde göreve geldikleri günden itibaren sürdürdükleri kapsamlı proje hareketinin önümüzdeki dönem de, artarak devam edeceğini söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Yaklaşık 5 yıldır görevdeyiz. Görev sürecimiz boyunca ilçemizin her noktasında kapsamlı projeler yükseldi" dedi.

Atakum İlçesinde, değişim gelişim sürecine yön veren ve hız katan 87 projeyi, 5 yıl içerisinde hayata geçirdiklerini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Atakum’u, hak ettiği kent ve hizmet anlayışıyla buluşturmak için dur durak demeden çalışıyoruz. 5 yıllık görev sürecimizde yaptıklarımızın, bundan sonra yapacaklarımızın teminatı olduğunu düşünüyoruz. Bu anlamda çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

ATAKUM’UN DEĞERİNE DEĞER KATIYORUZ
İlçenin değerine değer katacak birçok önemli projeyi Atakumlularla buluşturduklarını, söyleyen Başkan Taşçı, “Osmanlı Hamamları, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Hizmet Binası, Seyir Tesisleri, Atakum Kent Ormanı, Hobi Bahçeleri, Kültür Evleri, Köy Konakları, Aqua Park, Spor Tesisleri, Sosyal Tesisler gibi birçok önemli projeyi hemşerilerimizin kullanımına sunduk. Proje anlamında verimli geçen 5 yıl içerisinde, toplam 87 kapsamlı projeyi hemşerilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşadık. Lozan Caddesi, Yeni Mahalle Sosyal Tesisleri, Cumhuriyet Mahallesi Katlı Otopark ve Kapalı Pazar Yeri, Kent Meydanı gibi kapsamlı projelerimizde de çalışmalarımızı büyük bir titizlik ve hızla sürdürüyoruz. Atakum İlçesine genel olarak bakıldığında, neredeyse her noktasında kapsamlı bir proje yükseldi. Atakum'un değerine değer katmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

‘GÜCÜMÜZ, VATANDAŞLARIMIZ’
Atakum'da sürdürdükleri çalışmaları vatandaşların memnuniyeti ve ilgisinden aldıkları güçle gerçekleştirdiklerini kaydeden Başkan Taşçı, "Atakum Belediyesi olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla 56 mahallemizin tamamına ulaşarak, hemşerilerimizin istek ve önerilerine göre şekillendirdiğimiz projelerle yol alıyoruz. Sürekli büyüyen ve durmaksızın yeni inşaatların başladığı Atakum İlçesinde, hizmet alanımız da geçmiş döneme göre beş katına çıktı. Bizim amacımız, her bir kilometre kareye, önemli projeleri ve kapsamlı çalışmaları, eşit bir şekilde ulaştırmak. Bu anlamda vatandaşlarımızdan aldığımız destek ve takdir, bizim en büyük güç kaynağımız oluyor. Atakum İlçesinde 5 yıllık görev sürecimiz içerisinde güzel şeyler oldu, olmaya da devam edecek. Atakum Belediyesi çalışıyor, Atakum daha da güzelleşiyor" şeklinde konuştu

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Meçhul Şarkıcı

15 Ocak 2019 Salı 15:30

ishak efendi 5 yılda belediyeyi borç batağına sürekledin bunu hepiniz iyi biliyorsunuz yıldırma yıpratma tehdit işter çıkartırım çıkartma sözleşmeniz bitti yok yan yattı çamura battı insan cenazesi için izine ayrıldı diye adamı izindeyken işten çıkartılırmı vatandaşı aptal yerine koymayın senin şirketin başına getirdiığin adam bugün mekan sahibi bence sen aday olmayı bırak ne kopardıysan kar misali otur köşene...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan Tok'tan Samsunluluk mesajı! Mikro milliyetçilik değil makro kardeşlik

Erdoğan Tok'tan Samsunluluk mesajı! Mikro milliyetçilik değil makro kardeşlik