01 Ekim 2020 Perşembe

ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI İSHAK TAŞÇI: SON GÜNE KADAR ATAKUM'UN HİZMETİNDEYİM

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: Son güne kadar Atakum'un hizmetindeyim

Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, 31 Mart yerel seçimleri için yeniden aday gösterilmezken yaptığı açıklamada, "Son güne kadar Atakum'un hizmetinde olacağım" dedi.

23 Ocak 2019 Çarşamba 19:43 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, devam eden projelere ve sürdürülen çalışmalara aynı heyecan ile devam ettiklerini ifade ederek, “Görev süremin son gününe kadar, ilk günkü aşkla, Atakumlu hemşehrilerimin hizmetindeyim” dedi.


Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, görev sürecindeki son güne kadar devam eden projelerin başında olacağını belirterek, “Verdiğim sözün arkasındayım. Başkanlık koltuğundaki son günüme kadar, Atakumlu hemşerilerim için en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğim” dedi.

Atakum İlçesinde son dönemin önemli projelerle ve kapsamlı çalışmalarla geçtiğini söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Yapılamayanların yapıldığı, birbirinden önemli projelerin hayata geçirildiği ve rekor nitelikteki çalışmaların gerçekleştirildiği bir dönem geçirdik. Hayata geçirdiğimiz projelere ek olarak, devam eden projelerimiz de var. Şimdi bu projelerimize yoğunlaşarak, söz verdiğimiz gibi kısa sürede vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Bugüne kadar verdiğim her sözün arkasında oldum. Bundan sonra da olmaya devam edeceğim. Atakumlu hemşerilerimizin bana duyduğu güveni boşa çıkartmamak için, başkanlık koltuğumdaki son günüme kadar Atakumlu hemşerilerimin hizmetinde olacağım” diye konuştu.

Hayatın her alanında, her kesimden Atakumluyu yakından ilgilendiren projeler hayata geçirdiklerini kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Sağlıktan eğitime, sosyal ve kültürel yaşamdan rutin belediyecilik çalışmalarına, istihdam odaklı projelerden, sportif alanlara kadar, farklı başlıklar altında 87 proje, Atakumlu hemşerilerimizle buluştu. Önümüzdeki bu kısa süreci de aynı hizmet aşkı içerisinde değerlendireceğiz. 4,5 yılda Karadeniz Bölgesinin en yaşanılabilir ilçesi haline gelen Atakum İlçesi için çalışmaya, ilk günkü aşkla devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Yorgun savaşçı

24 Ocak 2019 Perşembe 03:43

Taş ocağında söylenen dedikodular cabası.elle tutulur gözle görülür ne yaptınız acaba köy konağı yaptınız kapısının açıldığı var mı acaba hobi evleri dediniz tamamen sosyete ye hitap eder seyir,tesisi yapıldı on katı masraf. İle ufak bir sarsıntı olsa o da gider acaba 87 dediginiz.projede ne var acaba,,,,,,,her ihale Rizeli de iftar yemeği Ordu dan yazık.....

Meçhul Şarkıcı

23 Ocak 2019 Çarşamba 23:14

1. Atakuma hizmet etmedin resmen belediyeyi yemeye geldin yiyorsun yedin bile ankaradan müdürler getirttin hepsi kendiniz gibi atakum imar inşaatın başına adam demiyorum bin sıfat koydun kendini kral sanıyor ki ben onunla oynayacağım oturduğu yerden ahkam kesmek neymiş bekleyin siz martın sonunu bekleyin atakuma ne hizmette bulundun personel ile uraşmaktan başka butun rizelileri doldurdun oraya hizmet vermedin insanların ekmeğiyle oynamaktan başka ahlaksızlar sizi gidin artık atakumdan

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı görevi için 3 isim Ankara'ya çağrıldı

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı görevi için 3 isim Ankara'ya çağrıldı