25 Mart 2019 Pazartesi

ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI İSHAK TAŞÇI YENİ İMAJ YAPTI! BIYIK BIRAKTI

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı yeni imaj yaptı! Bıyık bıraktı

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun'a yaptığı ziyaretin ardından bıyık bırakması dikkat çekti.

30 Mart 2018 Cuma 12:34 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, bıyık bıraktı. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Halide Edip Adıvar Anaokuluna yaptığı ziyarette çocukların karşısına yeni imajı olan bıyıklı hali ile çıktı.


Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde Samsun'a yaptığı ziyaretin ardından bıyık bırakması dikkat çekti.

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Halide Edip Adıvar Anaokulunu ziyaret eden İshak Taşçı, burada Oyunun Protokolü Olmaz projesi kapsamında miniklerle bir araya geldi. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, çocuklarla bowling ve basketbol oynadı. Başkan Taşçı’nın, “Büyüyünce ne olacaksınız?” sorusuna miniklerden birinin, “Atakum Belediye Başkanı olacağım” cevabına Başkan Taşçı’da espriyle, “Çabuk büyü, seni bekliyorum” yanıtını verdi. HER BİRİ PIRLANTA GİBİ
Çocuklarımızın eğitimini önemsiyor ve onlarla geçirdiğim her andan büyük keyif alıyorum diyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Bugün yavrularımızla birlikte çocukluğuma döndüm. Onlarla birlikte oynadığımız oyunlarda çocukluğumun heyecanını hissettim. Her biri pırlanta gibi olan yavrularımızla geçirdiğim her andan büyük keyif alıyorum. Bu anlamda Atakum Halide Edip Adıvar Anaokulu öğretmenlerine, bu güzel organizasyon için teşekkür ediyorum. Atakum Belediyesi olarak çocuklarımızın eğitimini önemsiyor ve bu anlamda üzerimize düşenden fazlasını yapmak için çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne geçen 4 yıl içerisinde ilçemizdeki okullara onarım ve tesis kazandırma anlamında 6 milyon lira yatırım gerçekleştirdik. Eğitimi desteklemeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.BAŞKAN TAŞÇI HALEFİNİ BULDU
Anaokullu miniklerle basketbol ve bowling gibi oyunlar oynayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı çocuklarla yaptığı sohbet esnasında, “Büyüyünce ne olacaksınız?” sorusunu sordu. “Atakum Belediye Başkanı olacağım” cevabını veren miniğe espriyle, “Çabuk büyü, seni bekliyorum” yanıtını veren Başkan Taşçı, “Geleceğin cumhurbaşkanları, doktorları, mühendisleri, sizler olacaksınız. Sizler bizim kıymetli varlıklarımız, toplumun geleceği, insanlığın umudusunuz” diye konuştu. Başkan Taşçı buluşmanın sonunda çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da genel yayın yönetmeninin referandum sürecine ait şok ses kaydı sızdırıldı

Samsun'da genel yayın yönetmeninin referandum sürecine ait şok ses kaydı sızdırıldı