17 Mayıs 2021 Pazartesi

ATAKUM BELEDİYESİ 9 PERSONEL ALMAK İSTEDİ İYİ PARTİ VE CHP'Lİ ÜYELER REDDETTİ

Atakum Belediyesi 9 personel almak istedi İYİ Parti ve CHP'li üyeler reddetti

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesinde 9 kişinin sözleşmeli memur olarak kadroya alınması talebini CHP ve İYi Partili meclis üyeleri reddetti.

06 Eylül 2020 Pazar 12:52 GÜNCEL

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesinin 9 kişiyi sözleşmeli memur olarak kadroya almak istemesine CHP ve İYİ Parti Meclis üyelerinden olumsuz yanıt geldi.


Atakum Belediyesinin meclis topantısında CHP ve İYİ Partili meclis üyelerinin, CHP'de olan belediyenin 9 kişiyi kadroya alma teklifine karşı çıktıkları gündeme geldi.

Hedef Halk Gazetesinde yer alan habere göre; Atakum Belediye Meclisinde gündeme gelen 9 kişiye kadro verilmesi teklifine CHP'li Meclis üyesi Yusuf Erden ve İYİ Parti Grupbaşkanvekili Ayhan Ayvaz karşı çıktı. Haberde, İYİ Parti Grup başkanvekili Ayhan Ayvaz'ın "Belediye hacizlerle uğraşırken ve maaş ödemede güçlük çektiklerini açıklarken, 9 kişinin sözleşmeli kadroya geçirmesini kabul etmiyoruz" dediği yer aldı. 

İYİ Partili bir diğer meclis üyesi Fikret Candemir'in de 9 kişinin kadroya alınması teklifine "Arkeolog istihdam edilmiş. Atakum'da tarihi eser mi var" diyerek karşı çıkarken, CHP'li Atakum Belediyesi Meclis üyesi Yusuf Erden'in de talebe karşı çıktığı gündeme geldi. Atakum Belediyesinin 9 kişi sözleşmeli kadroya alma talebinin meclis toplantısında oy birliği ile reddedildiği öğrenildi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Canik Belediyesi Korona'ya rağmen sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı

Samsun'da Canik Belediyesi Korona'ya rağmen sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı