01 Ekim 2020 Perşembe

ATAKUM BELEDİYESİ BAŞKANI CEMİL DEVECİ SEL BÖLGESİNE SU TANKERLERİNİ GÖNDERDİ

Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci sel bölgesine su tankerlerini gönderdi

Samsun'un CHP'li Atakum Belediyesi, sel felaketinin yaşandığı Salıpazarı ve Terme ilçelerinde yaşanan su sorunu nedeniyle bölgeye belediyeye ait su tankerlerini göndererek vatandaşlara içme suyu desteği sağladı.

26 Ağustos 2019 Pazartesi 15:30 GÜNCEL

Samsun'un CHP'li Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, sel afetinin yaşandığı Salıpazarı ve Terme ilçelerinde yaşayan vatandaşlara içme suyu desteği sağlamak için bölgeye su tankerleri gönderdi.


Salıpazarı ve Terme ilçelerinde yaşanan sel felaketi sonrası, bölge halkına destek olmaya hazır olduklarını açıklayan Atakum Belediye Başkanı Deveci, sel sonrası oluşan içme suyu sorununa çözüm olması amacıyla Atakum Belediyesine ait su tankerlerini Salıpazarı ve Terme ilçelerine göndererek vatandaşlara içme suyu desteği verilmesini sağladı. Atakum Belediyesine ait iki su tankeri sel bölgesinde vatandaşlara su desteği verirken, vatandaşlar ise Atakum Belediyesine verdiği destek nedeniyle teşekkür etti.

Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, yaptığı açıklamada, "Salıpazarı ve Terme ilçelerimizde sel felaketi yaşandı. Bu sel felaketinde iki vatandaşımız hayatını kaybetti. Bu nedenle çok üzüntülüyüz. Yaraların sarılması ile ilgili olarak Atakum Belediyesi olarak üzerimize ne görev düşerse yapmaya hazırız. Bu kapsamda, sel bölgesinde yaşanan içme suyu sorunu ile ilgili olarak oradaki insanlara destek olmak için su tankerlerimizi bölgeye sevk ettik. Bunun dışında sel afetinin yaşandığı Salıpazarı ve Terme ilçelerimizde vatandaşlarımıza Atakum Belediyesi olarak verebileceğimiz diğer tüm desteklerede hazırız. Afet ve benzeri durumlarda birlik, dayanışma içerisinde olmamız gerektiğini düşünüyor, Salıpazarı ve Terme ilçelerinde selden zarar gören tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da sel felaketinin yaşandığı ilçelerde 3 gündür ulaşımı kapalı olan mahalleler var

Samsun'da sel felaketinin yaşandığı ilçelerde 3 gündür ulaşımı kapalı olan mahalleler var