20 Ocak 2021 Çarşamba

ATAKUM BELEDİYESİ BAŞKANI CEMİL DEVECİ'DEN ÜLKEYE DÖRT ELLE SARILMALIYIZ BAŞKA TÜRKİYE YOK MESAJI

Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci'den ülkeye dört elle sarılmalıyız başka Türkiye yok mesajı

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci şampiyon olan minik futbolcuları tebrik etti ardından "Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor, çocuklarımızın geleceğini mutlu kılabilmek için çalışıyoruz. Herkes bu ülkeye dört elle sarılmalı, başka bir Türkiye yok" dedi

31 Temmuz 2019 Çarşamba 16:55 GÜNCEL

Samsun'da ilk defa gerçekleşen 2011 Doğumlular Süper Minikler Turnuvası şampiyonu Atakum Belediyespor Minikler Futbol Takımı, Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci'yle beraber şampiyonluğu kutladı.


Aileleriyle birlikte Atakum Belediyesi Başkanı Cemil  Deveci'yi ziyaret eden şampiyon minikler, yeniden şampiyonluk sözü verdi. Atakum Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleşen törene ayrıca Başkan Deveci'nin eşi Av. Gülay Deveci, Atakum Belediyespor Başkanı Tuğrul Öngel ile Atakum Belediyespor antrenörleri katıldı.

BAŞKAN DEVECİ'YE TEŞEKKÜR
Atakum Belediyespor Başkanı Tuğrul Öngel ilk defa gerçekleşen turnuvada şampiyon olan minikleri ve ailelerini kutlayarak, "Belediye Başkanımız ve Onursal Başkanımız Sayın Av. Cemil Deveci'ye verdikleri tüm destekler için teşekkür ederiz" dedi.

ÇOCUKLAR İÇİN SİYASET YAPIYORUM
Miniklerle gurur duyduğunu ifade eden Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci ise, "Başarınızı kutluyorum. Çok güzel bir başarıya imza attınız. Ancak yalnızca sporda değil eğitim alanında da üstün başarılar bekliyoruz. Atatürk, 'Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur' diyor. Spor yapmadan, vücut sağlığını yakalamadan zeki ve başarılı olunamaz. Sizler hem sporda hem de okulunuzda başarılı olacaksınız. Atakum Belediyesi'nin mali olarak durumu zor ama sporun ve çocuklarımızın yanındayız. Tüm olanaklarımızı, ne kadar yetiyorsa hepsiyle birlikte yanlarında olacağız. Siyaseti bu çocuklar için yapıyorum. Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor, çocuklarımızın geleceğini mutlu kılabilmek için çalışıyoruz. Herkes bu ülkeye dört elle sarılmalı, başka bir Türkiye yok" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir Ladik ilçesinde bakır kalayladı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir Ladik ilçesinde bakır kalayladı