31 Temmuz 2021 Cumartesi

ATAKUM BELEDİYESİ ESKİ BAŞKANI BEKTAŞ KAPATILAN BANDA ACEH TESİSİ İLE İLGİLİ KONUŞTU

Atakum Belediyesi eski Başkanı Bektaş kapatılan Banda Aceh Tesisi ile ilgili konuştu

Samsun'da Atakum Belediyesi tarafından 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ruhsatsız olduğu için kapatılan Banda Aceh Spor Tesisi ile ilgili eski belediye başkanı Adem Bektaş açıklama yaptı.

01 Haziran 2019 Cumartesi 14:58 GÜNCEL

Samsun'da Atakum Belediyesi eski Başkanı Adem Bektaş, 31 Mart seçimlerinden sonra belediye başkanı olan Cemil Deveci tarafından Banda Aceh Spor Tesisinin ruhsatsız olduğu gerekçesi ile kapatılması olayı ile ilgili açıklama yaptı.


Atakum Belediyesi başkanı olduğu dönemde yapılarak hizmete açılan Banda Aceh Spor Tesisinin ruhsatının olduğunu  söyleyen Adem Bektaş, mühürleme işleminin başka sebeplerden kaynaklanmış olacağına dikkati çekti.

Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakan olarak Samsun'a geldiği bir dönemde hizmete alınan Banda Aceh Spor Tesisinin, Atakum Belediyesinin yeni başkanı Cemil Deveci tarafından ruhsatı olmadığı için süresiz kapatılması ile ilgili konuşan eski Başkan Adem Bektaş, "Burayı benim belediye başkanı olduğum dönemde hizmete almıştık. Açılışını da sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan olduğu dönemde geldiği Samsun'da bizzat kendisi yapmıştı. Endonezya'da 2007 yılında yaşanan tsunami felaketinde çokça kayıpların verildiği Banda Aceh şehrinin adını bu tesise vermiştik. Bu tesisin ruhsatı vardı, ancak şuan ki belediye yönetiminin burayı başka sebeplerden dolayı ruhsatsız olduğu gerekçesi ile kapattığını düşünüyorum" dedi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ali Yılmaz Ergen Haber Gazetesindeki yazısında ağlamaya hakkımız var mı diyerek öz eleştiri yaptı

Ali Yılmaz Ergen Haber Gazetesindeki yazısında ağlamaya hakkımız var mı diyerek öz eleştiri yaptı