20 Ağustos 2019 Salı

ATAKUM BELEDİYESİ MECLİSİ MEHMET SOYKAN İSMİNİN SPOR KOMPLEKSİNE VERİLMESİNİ ONAYLADI

Atakum Belediyesi Meclisi Mehmet Soykan isminin spor kompleksine verilmesini onayladı

Samsun'un Atakum ilçe Belediyesi Meclis toplantısında kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Samsunspor Şirinler Taraftar Grubu Başkanı Mehmet Soykan'ın isminin spor kompleksine verilmesi oy birliği ile onayladı.

03 Ocak 2018 Çarşamba 14:41 GÜNCEL
Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Samsunspor Şirinler Taraftar Grubu Başkanı ve Atakum Belediyespor Altyapı Antrenörü Mehmet Soykan’ın adı, Atakum İlçesinde yapımı tamamlanmak üzere olan dev spor kompleksinde yaşatılacak.

Ani ölümüyle Samsunspor camiasını üzen Samsunspor Şirinler Taraftar Grubu Başkanı ve Atakum Belediyespor Altyapı Antrenörü Mehmet Soykan’ın adı, Atakum İlçesinde yaşatılacak. Atakum Belediye Meclisinde, Başkan Taşçı tarafından gündeme taşınan konu, oy birliğiyle kabul edildi.

SOYKAN İÇİN OY BİRLİĞİ

Atakum Belediye Meclisi, 2018 yılı ilk toplantısını, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı başkanlığında gerçekleştirdi. Atakum Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda 13 madde, ilgili komisyonlara havale edildi. Gündem maddelerinden birisi de, Geçtiğimiz hafta geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Samsunspor Şirinler Taraftar Grubu Başkanı ve Atakum Belediyespor Altyapı Antrenörü Mehmet Soykan’ın adının ilçede yaşatılması yönünde oldu. Atakum İlçesi İstiklal Mahallesinde yapımı tamamlanmak üzere olan spor tesisi ve çocuk oyun alanına Mehmet Soykan’ın adının verilmesi yönündeki gündem maddesi, oy birliğiyle kabul edildi.ADI YAŞAYACAK

Mehmet Soykan’ın ani ölümü karşısında büyük üzüntü duyduklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Samsunspor, hepimizin ortak sevdası. Yıllardır bu sevdayı öncü bir şekilde yaşayan ve bu yönünün yanı sıra efendi kişiliği ile gönüllerde taht kuran Mehmet Soykan kardeşimiz, aynı zamanda Atakum Belediyespor Kulübünde altyapıyı çalıştırmaktaydı. Ani ölümü hepimizi çok üzdü. Şimdi hem Samsunspor için gösterdiği fedakarlıklar, hem de Atakum Belediyespor için ortaya koyduğu çalışmalardan dolayı kendisine teşekkürümüzü, onun adını yaşatarak göstermek istiyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta'dan asgari ücret açıklaması: Vatandaş alım gücümüzde artış hissetmiyoruz diyor

Erhan Usta'dan asgari ücret açıklaması: Vatandaş alım gücümüzde artış hissetmiyoruz diyor