25 Eylül 2021 Cumartesi

ATAKUM BELEDİYESİ MECLİSİNDE TEMİZLİK İHALESİNE ÇIKILMASI OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ

Atakum Belediyesi Meclisinde temizlik ihalesine çıkılması oy birliği ile kabul edildi

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesinde olağanüstü toplanan belediye meclisinde temizlik ihalesine çıkılması ile ilgili gündem maddesi oy birliği ile kabul edildi.

13 Kasım 2019 Çarşamba 13:42 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Meclisi çöp temizliği ihalesi için olağanüstü toplandı. Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, "Atakum'un temizliği konusunda hassas davranıyoruz. Bu ihale ile 22 yeni araç temizlik hizmetlerini yapacak" dedi.


Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Meclisi, çöp ve temizlik ihalesi için bugün olağanüstü toplandı.

Atakum Belediyesi Meclisi bugün Cemil Deveci başkanlığında olağanüstü toplanırken, ilçede çöp ve temizlik hizmetlerinin koordineli ve sorunsuz bir şekilde sürdürülmesi için ihale yapılması ile ilgili gündem maddesi toplantıda görüşüldü. Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, Atakum ilçesinin çöp ve temizlik sorununun ciddi bir şekilde önemsediklerini ve bu konunun kendileri açısından son derece hassas bir konu olduğunu belirterek, toplantıda yapılacak temizlik ihalesi ile ilgili meclis üyelerine bilgiler verdi.

Daha önce Atakum Belediyesinin 14 araç ile söz konusu temizlik işlerini yürüttüğünü belirten Başkan Cemil Deveci, yeni yapılacak olan ihale ile birlikte ise araç sayısının 22'ye çıkacağına dikkati çekti.  İhale kapsamında Atakum ilçesinin çöp ve temizlik hizmetlerinde kullanılacak olan araçların yeni teknolojiye sahip olacağını vurgulayan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci,  olağanüstü meclis toplantısında Atakum'un temizliği konusunda hassas olduklarını sık sık vurguladı.

Toplantıda temizlik ihalesinin 4734 sayısı yasanın 19'uncu maddesine göre açık ihale hükmünü içerecek şekilde yapılması ile ilgili Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci'nin meclis üyelerine sunduğu teklif ise oy birliği ile kabul edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da AK Parti Grupbaşkanvekili Hasan Uzunlar'dan skandal Atatürk paylaşımları

Samsun'da AK Parti Grupbaşkanvekili Hasan Uzunlar'dan skandal Atatürk paylaşımları